Registrikaart · Äriregistri kanne 10265202
Osaühing Sanaster German
- Registrikood10265202
- Asutatud1997 (28 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20225454 €
- KMKR numberEE100449024
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Sanaster German
- Registrikood
- 10265202
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.09.1997
- KMKR number
- EE100449024
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Viimsi vald, Haabneeme alevik, Lubja tee 39-5
- Aadress kehtib alates
- 14.03.2024
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Irina Nikonorova | 50 % · 1278 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Georgy Nikonorov | 50 % · 1278 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Georgy Nikonorov | Juhatuse liige | 13.07.2011 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Georgy Nikonorov | otsene osalus | 18.10.2018 |
| Irina Nikonorova | otsene osalus | 18.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 48 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 5454 € | +2,4 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725064250
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49399 | Sõitjate muu maismaavedu | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Sõitjate muu maismaavedu teenis ettevõte 2022. aastal 5454 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2022 | Sõitjate muu maismaavedu EMTAK 2008 | 5454 € |
| 2020 | Sõitjate muu maismaavedu EMTAK 2008 | 27 776 € |
| 2019 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 15 204 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 30.01.2026 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2022)
Majandusaasta aruandedKogu 5454 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 5454 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 3 |
| 2010 | 4 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 7 |
| 2007 | 4 |
| 2006 | 5 |
| 2005 | 5 |
| 2004 | 5 |
| 2003 | 4 |
| 2002 | 2 |
| 2001 | 3 |
| 2000 | 6 |
| 1999 | 7 |
| 1998 | 5 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 5454 € | 0,00 € | 27 776 € | 15 204 € |
| Ärikasum | −4124 € | −3537 € | −7236 € | −2796 € | −11 330 € | 8792 € | −17 378 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −4124 € | −3537 € | −7236 € | −2796 € | −11 330 € | 8799 € | −17 138 € |
| Aruandeaasta kasum | −9765 € | −15 105 € | −10 583 € | −4633 € | −11 574 € | 6947 € | −17 138 € |
| Tööjõukulud | 1703 € | 1871 € | 2883 € | 2429 € | 3352 € | 4374 € | 14 913 € |
| Põhivarade kulum | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 514 € | 816 € | 68,00 € | 816 € |
| Varad kokku | 28 870 € | 65 235 € | 118 864 € | 145 274 € | 160 533 € | 173 713 € | 174 121 € |
| sh käibevarad | 28 870 € | 65 235 € | 118 864 € | 145 274 € | 156 806 € | 169 170 € | 169 510 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 3727 € | 4543 € | 4611 € |
| sh raha | 28 770 € | 64 841 € | 118 545 € | 143 346 € | 153 799 € | 167 075 € | 166 556 € |
| Omakapital | 22 717 € | 52 483 € | 117 588 € | 143 575 € | 158 769 € | 171 947 € | 171 499 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 29 543 € | 64 649 € | 125 232 € | 145 269 € | 167 404 € | 162 061 € | 185 698 € |
| Lühiajalised kohustised | 6153 € | 12 752 € | 1276 € | 1699 € | 1764 € | 1766 € | 2622 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | −4124 € | −3537 € | −7236 € | −2282 € | −10 514 € | 8860 € | −16 562 € |
| Aruanne esitatud | 29.06.2026 | 30.06.2025 | 26.06.2024 | 26.06.2023 | 17.06.2022 | 17.06.2021 | 28.08.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 78,7 % | 80,5 % | 98,9 % | 98,8 % | 98,9 % | 99,0 % | 98,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | −84,9 % | — | 25,0 % | −112,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.