Registrikaart · Äriregistri kanne 10269878
osaühing ELDER TRANSPORT
- Registrikood10269878
- Asutatud1997 (28 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025191 083 €
- KMKR numberEE100294826
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing ELDER TRANSPORT
- Registrikood
- 10269878
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.09.1997
- KMKR number
- EE100294826
- Osa- või aktsiakapital
- 12 800 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Kambja vald, Ülenurme alevik, Mõisniku tn 84
- Aadress kehtib alates
- 17.04.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Sven Nuut | 100 % · 12 800 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Sven Nuut | Juhatuse liige | 21.09.2006 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Sven Nuut | otsene osalus | 18.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 55 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 191 083 € | +16,6 | |
| Müügitulu muutus | 263 700 € → 191 083 € | -8,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725259800
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49411 | Kaubavedu maanteel | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2025. aastal 191 083 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 191 083 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 263 700 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 273 186 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 300 055 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 307 158 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 254 935 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 409 961 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 30.04.2021 — 28.04.2031 |
| Veosevedu Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 29.04.2021 — 28.04.2031 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 5 |
| 2017 | 6 |
| 2016 | 8 |
| 2015 | 9 |
| 2014 | 8 |
| 2013 | 7 |
| 2012 | 7 |
| 2011 | 9 |
| 2010 | 9 |
| 2009 | 9 |
| 2008 | 9 |
| 2007 | 10 |
| 2006 | 10 |
| 2005 | 9 |
| 2004 | 8 |
| 2003 | 7 |
| 2002 | 6 |
| 2001 | 7 |
| 2000 | 4 |
| 1999 | 2 |
| 1998 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 191 083 € | 263 700 € | 273 186 € | 300 055 € | 307 158 € | 254 935 € | 409 961 € |
| Ärikasum | 62 752 € | −32,00 € | −29 478 € | −7501 € | −1818 € | −24 501 € | 2205 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 16 183 € | 29 429 € | −3012 € | −9297 € | −5687 € | −15 733 € | −7208 € |
| Aruandeaasta kasum | 16 183 € | 29 429 € | −3012 € | −9297 € | −9772 € | −15 733 € | −8938 € |
| Tööjõukulud | 45 165 € | 56 624 € | 54 718 € | 60 711 € | 58 158 € | 47 255 € | 77 674 € |
| Põhivarade kulum | 12 923 € | 14 048 € | 13 165 € | 12 373 € | 27 333 € | 39 051 € | 39 630 € |
| Varad kokku | 334 376 € | 320 282 € | 291 949 € | 294 803 € | 306 247 € | 342 658 € | 372 669 € |
| sh käibevarad | 208 550 € | 181 533 € | 132 627 € | 141 316 € | 140 386 € | 191 724 € | 196 185 € |
| sh põhivarad | 125 826 € | 138 749 € | 159 322 € | 153 487 € | 165 861 € | 150 934 € | 176 484 € |
| sh raha | 79 284 € | 77 050 € | 61 499 € | 94 384 € | 90 219 € | 157 516 € | 142 998 € |
| Omakapital | 323 411 € | 307 227 € | 277 798 € | 280 811 € | 290 108 € | 317 670 € | 333 403 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 12 800 € | 12 800 € | 12 800 € | 12 800 € | 12 800 € | 12 800 € | 12 800 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 292 462 € | 263 032 € | 266 044 € | 275 342 € | 285 114 € | 318 637 € | 327 575 € |
| Lühiajalised kohustised | 10 965 € | 13 055 € | 14 151 € | 13 992 € | 16 139 € | 24 910 € | 33 361 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | 78,00 € | 5905 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 5 |
| Ärikasum enne kulumit | 75 675 € | 14 016 € | −16 313 € | 4872 € | 25 515 € | 14 550 € | 41 835 € |
| Aruanne esitatud | 18.06.2026 | 25.06.2025 | 09.04.2024 | 31.05.2023 | 25.04.2022 | 14.05.2021 | 29.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,7 % | 95,9 % | 95,2 % | 95,3 % | 94,7 % | 92,7 % | 89,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 8,5 % | 11,2 % | −1,1 % | −3,1 % | −3,2 % | −6,2 % | −2,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.