Osaühing RENOME
- Registrikood10272917
- Asutatud1997 (28 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025283 038 €
- KMKR numberEE100489961
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing RENOME
- Registrikood
- 10272917
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.09.1997
- KMKR number
- EE100489961
- Aadress
- Valga maakond, Valga vald, Valga linn, Jaama pst 8
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
78/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 283 038 € | +18,2 |
| Müügitulu muutus | 4338 € → 283 038 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Faks +3727664121
- Mobiil +3725157812
- Veebileht renome.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 42121 | Raudteede ja metroo ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Raudteede ja metroo ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 283 038 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Raudteede ja metroo ehitus EMTAK 2025 | 283 038 € |
| 2024 | Raudteede ja metroo ehitus EMTAK 2025 | 4338 € |
| 2023 | Raudteede ja metroo ehitus EMTAK 2008 | 8642 € |
| 2022 | Raudteede ja metroo ehitus EMTAK 2008 | 342 577 € |
| 2021 | Raudteede ja metroo ehitus EMTAK 2008 | 1 220 909 € |
| 2020 | Raudteede ja metroo ehitus EMTAK 2008 | 1 244 659 € |
| 2019 | Raudteede ja metroo ehitus EMTAK 2008 | 1 481 250 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 7 |
| 2021 | 13 |
| 2020 | 35 |
| 2019 | 30 |
| 2018 | 20 |
| 2017 | 21 |
| 2016 | 27 |
| 2015 | 36 |
| 2014 | 42 |
| 2013 | 27 |
| 2012 | 33 |
| 2011 | 20 |
| 2010 | 17 |
| 2009 | 13 |
| 2008 | 21 |
| 2007 | 24 |
| 2006 | 23 |
| 2005 | 30 |
| 2004 | 21 |
| 2003 | 16 |
| 2002 | 15 |
| 2001 | 24 |
| 2000 | 22 |
| 1999 | 32 |
| 1998 | 15 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 283 038 € | 4338 € | 8642 € | 342 577 € | 1 220 909 € | 1 244 659 € | 1 481 250 € |
| Ärikasum enne makse | −6512 € | −862 € | −5622 € | −21 540 € | 65 365 € | 109 157 € | 135 178 € |
| Aruandeaasta kasum | −6512 € | −862 € | −5622 € | −21 540 € | 27 125 € | 46 091 € | 115 178 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 112 071 € | 249 698 € | 578 640 € | 458 315 € |
| Varad kokku | 75 185 € | 81 697 € | 82 520 € | 101 620 € | 221 088 € | 569 753 € | 744 084 € |
| sh käibevarad | 75 185 € | 81 697 € | 82 520 € | 90 941 € | 184 999 € | 295 490 € | 398 853 € |
| sh raha | 4064 € | 3443 € | 4292 € | 4463 € | 20 471 € | 14 838 € | 67 103 € |
| Omakapital | 75 146 € | 81 658 € | 82 520 € | 88 142 € | 109 682 € | 243 141 € | 451 050 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 26 000 € | 26 000 € | 26 000 € | 26 000 € | 26 000 € | 26 000 € | 26 000 € |
| Lühiajalised kohustised | 39,00 € | 39,00 € | 0,00 € | 13 478 € | 111 406 € | 224 482 € | 205 441 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | 0,00 € | 102 130 € | 87 593 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 7 | 13 | 35 | 30 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,9 % | 100,0 % | 100,0 % | 86,7 % | 49,6 % | 42,7 % | 60,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -2,3 % | -19,9 % | -65,1 % | -6,3 % | 2,2 % | 3,7 % | 7,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.