osaühing PM Puu
- Registrikood10274075
- Asutatud1997 (29 a)
- Töötajaid 20259
- Müügitulu 2025272 000 €
- KMKR numberEE100103807
Üldandmed
- Ärinimi
- osaühing PM Puu
- Registrikood
- 10274075
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 01.09.1997
- KMKR number
- EE100103807
- Aadress
- Pärnu maakond, Häädemeeste vald, Häädemeeste alevik, Metsa tn 23
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
68/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 29 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 9 töötajat viimases aruandes | +9 |
| Müügitulu | 272 000 € | +18,1 |
| Müügitulu muutus | 310 000 € → 272 000 € | -3,7 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Telefon +3724465135
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 02201 | Metsavarumine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Metsavarumine teenis ettevõte 2025. aastal 272 000 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Metsavarumine EMTAK 2025 | 272 000 € |
| 2024 | Metsavarumine EMTAK 2025 | 300 000 € |
| 2024 | Küttepuude tootmine EMTAK 2025 | 10 000 € |
| 2023 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 218 688 € |
| 2023 | Küttepuude tootmine EMTAK 2008 | 40 766 € |
| 2023 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 7100 € |
| 2022 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 475 022 € |
| 2022 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 20 662 € |
| 2022 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 11 210 € |
| 2022 | Küttepuude tootmine EMTAK 2008 | 6367 € |
| 2021 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 409 981 € |
| 2020 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 260 936 € |
| 2020 | Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad EMTAK 2008 | 11 054 € |
| 2019 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 256 831 € |
| 2019 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 204 021 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 9 |
| 2024 | 12 |
| 2023 | 11 |
| 2022 | 10 |
| 2021 | 10 |
| 2020 | 10 |
| 2019 | 12 |
| 2018 | 12 |
| 2017 | 12 |
| 2016 | 12 |
| 2015 | 12 |
| 2014 | 11 |
| 2013 | 8 |
| 2012 | 8 |
| 2011 | 7 |
| 2010 | 7 |
| 2009 | 6 |
| 2008 | 5 |
| 2007 | 7 |
| 2006 | 8 |
| 2005 | 8 |
| 2004 | 9 |
| 2003 | 11 |
| 2002 | 12 |
| 2001 | 9 |
| 1999 | 8 |
| 1998 | 6 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 272 683 € | 312 269 € | 268 246 € | 513 261 € | 410 549 € | 276 557 € | 477 090 € |
| Ärikasum enne makse | 188 € | −5093 € | −2253 € | 23 461 € | −24 101 € | 2019 € | 14 598 € |
| Aruandeaasta kasum | 188 € | −5093 € | −2253 € | 23 461 € | −24 101 € | 2019 € | 14 598 € |
| Tööjõukulud | 101 240 € | 139 712 € | 122 365 € | 141 307 € | 134 018 € | 127 456 € | 127 739 € |
| Varad kokku | 296 782 € | 355 087 € | 354 982 € | 338 244 € | 319 649 € | 314 771 € | 314 727 € |
| sh käibevarad | 11 444 € | 73 007 € | 67 931 € | 32 924 € | 21 454 € | 46 117 € | 49 396 € |
| sh raha | 2493 € | 21 052 € | 7797 € | 31 339 € | 18 759 € | 25 879 € | 46 989 € |
| Omakapital | 277 476 € | 277 285 € | 282 379 € | 284 631 € | 261 170 € | 285 270 € | 283 251 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2659 € | 2659 € | 2659 € | 2659 € | 2659 € | 2659 € | 2659 € |
| Lühiajalised kohustised | 15 622 € | 67 524 € | 55 946 € | 30 782 € | 25 496 € | 21 248 € | 20 225 € |
| Pikaajalised kohustised | 3684 € | 10 278 € | 16 657 € | 22 831 € | 32 983 € | 8253 € | 11 251 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 9 | 12 | 11 | 10 | 10 | 10 | 12 |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,5 % | 78,1 % | 79,5 % | 84,1 % | 81,7 % | 90,6 % | 90,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,1 % | -1,6 % | -0,8 % | 4,6 % | -5,9 % | 0,7 % | 3,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.