Registrikaart · Äriregistri kanne 10274276
osaühing Erich
- Registrikood10274276
- Asutatud1997 (28 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202577,00 €
- KMKR numberEE100125092
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing Erich
- Registrikood
- 10274276
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.09.1997
- KMKR number
- EE100125092
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Esplanaadi tn 19
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 77,00 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725152004
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 77,00 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 77,00 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 637 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 807 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 439 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 3 |
| 2007 | 6 |
| 2006 | 19 |
| 2005 | 3 |
| 2004 | 8 |
| 2003 | 9 |
| 2002 | 9 |
| 2001 | 13 |
| 2000 | 15 |
| 1999 | 12 |
| 1998 | 18 |
| 1997 | 10 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 77,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 637 € | 844 € | 439 € |
| Ärikasum enne makse | −4074 € | −168 700 € | −50 283 € | −37 010 € | −45 624 € | −82 700 € | 58 886 € |
| Aruandeaasta kasum | −4074 € | −168 700 € | −50 283 € | −37 010 € | −45 624 € | −82 700 € | 58 886 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 8195 € | 9182 € | 7234 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 78 424 € | 113 136 € | 312 722 € | 353 799 € | 374 369 € | 481 796 € | 607 441 € |
| sh käibevarad | 77 748 € | 110 903 € | 270 761 € | 309 280 € | 325 177 € | 430 894 € | 562 627 € |
| sh raha | 1558 € | 22 582 € | 871 € | 10 468 € | 29 490 € | 27 811 € | 64 483 € |
| Omakapital | 55 444 € | 82 582 € | 251 282 € | 301 565 € | 338 575 € | 384 199 € | 466 899 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 25 564 € | 25 564 € | 25 564 € | 25 564 € | 25 564 € | 25 564 € |
| Lühiajalised kohustised | 22 980 € | 30 554 € | 61 440 € | 52 234 € | 35 794 € | 97 597 € | 140 542 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 70,7 % | 73,0 % | 80,4 % | 85,2 % | 90,4 % | 79,7 % | 76,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −5290,9 % | — | — | — | −7162,3 % | −9798,6 % | 13 413,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.