Osaühing Karter
- Registrikood10276973
- Asutatud1997 (28 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025178 491 €
- KMKR numberEE100221187
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing Karter
- Registrikood
- 10276973
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.10.1997
- KMKR number
- EE100221187
- Aadress
- Viljandi maakond, Viljandi vald, Ülensi küla, Madise
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
70/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 |
| Müügitulu | 178 491 € | +16,4 |
| Müügitulu muutus | 155 921 € → 178 491 € | +4,3 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Faks +3724351571
- Telefon +3724351572
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47121 | Muu spetsialiseerimata jaemüük | Põhitegevusala |
| 49331 | Sõitjate tellimusvedu koos juhiga |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muu spetsialiseerimata jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 151 864 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 151 864 € |
| 2025 | Sõitjate tellimusvedu koos juhiga EMTAK 2025 | 26 627 € |
| 2024 | Muu spetsialiseerimata jaemüük EMTAK 2025 | 134 377 € |
| 2024 | Sõitjate tellimusvedu koos juhiga EMTAK 2025 | 21 544 € |
| 2023 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 183 639 € |
| 2023 | Sõitjate muu maismaavedu EMTAK 2008 | 23 992 € |
| 2023 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 374 € |
| 2022 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 277 832 € |
| 2022 | Sõitjate muu maismaavedu EMTAK 2008 | 22 720 € |
| 2022 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 5716 € |
| 2021 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 195 733 € |
| 2021 | Sõitjate muu maismaavedu EMTAK 2008 | 10 887 € |
| 2021 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 8648 € |
| 2020 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 223 254 € |
| 2020 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 9731 € |
| 2020 | Sõitjate muu maismaavedu EMTAK 2008 | 9218 € |
| 2019 | Jaemüük muudes spetsialiseerimata kauplustes EMTAK 2008 | 168 020 € |
| 2019 | Sõitjate muu maismaavedu EMTAK 2008 | 22 921 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 12 576 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 6 |
| 2019 | 7 |
| 2018 | 9 |
| 2017 | 12 |
| 2016 | 12 |
| 2015 | 12 |
| 2014 | 11 |
| 2013 | 12 |
| 2012 | 13 |
| 2011 | 14 |
| 2010 | 14 |
| 2009 | 18 |
| 2008 | 19 |
| 2007 | 20 |
| 2006 | 12 |
| 2005 | 12 |
| 2004 | 7 |
| 1997 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 178 491 € | 155 921 € | 208 005 € | 306 268 € | 215 268 € | 242 203 € | 203 517 € |
| Ärikasum enne makse | −8137 € | −25 137 € | 4696 € | 9252 € | 37 225 € | 26 389 € | −15 969 € |
| Aruandeaasta kasum | −8137 € | −25 137 € | 4696 € | 9252 € | 37 225 € | 26 389 € | −15 969 € |
| Tööjõukulud | 25 335 € | 20 410 € | 21 659 € | 26 246 € | 39 210 € | 40 942 € | 57 778 € |
| Varad kokku | 447 819 € | 451 719 € | 494 071 € | 495 041 € | 546 111 € | 520 595 € | 500 248 € |
| sh käibevarad | 374 979 € | 374 085 € | 377 408 € | 363 910 € | 542 259 € | 336 017 € | 299 067 € |
| sh raha | 4299 € | 11 219 € | 7924 € | 19 662 € | 200 496 € | 3997 € | 2565 € |
| Omakapital | 363 556 € | 371 694 € | 396 831 € | 392 135 € | 382 884 € | 345 659 € | 319 270 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 24 925 € | 24 925 € | 24 925 € | 24 925 € | 24 926 € | 24 926 € | 24 926 € |
| Lühiajalised kohustised | 22 755 € | 18 517 € | 20 240 € | 10 537 € | 70 858 € | 82 568 € | 88 610 € |
| Pikaajalised kohustised | 61 508 € | 61 508 € | 77 000 € | 92 369 € | 92 369 € | 92 368 € | 92 368 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 3 | 4 | 4 | 5 | 6 | 7 |
| Omakapitali osakaal varadest | 81,2 % | 82,3 % | 80,3 % | 79,2 % | 70,1 % | 66,4 % | 63,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -4,6 % | -16,1 % | 2,3 % | 3,0 % | 17,3 % | 10,9 % | -7,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.