Registrikaart · Äriregistri kanne 10279049
Osaühing ZERIS
- Registrikood10279049
- Asutatud1997 (28 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025166 870 €
- KMKR numberEE100048470
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing ZERIS
- Registrikood
- 10279049
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.09.1997
- KMKR number
- EE100048470
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Raadiku tn 12-44
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 55 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 166 870 € | +16,1 | |
| Müügitulu muutus | 218 675 € → 166 870 € | -7,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47211 | Puu- ja köögivilja jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Puu- ja köögivilja jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 166 870 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Puu- ja köögivilja jaemüük EMTAK 2025 | 166 870 € |
| 2024 | Puu- ja köögivilja jaemüük EMTAK 2025 | 218 675 € |
| 2023 | Puu- ja köögivilja jaemüük EMTAK 2008 | 172 974 € |
| 2022 | Puu- ja köögivilja jaemüük EMTAK 2008 | 104 227 € |
| 2021 | Puu- ja köögivilja jaemüük EMTAK 2008 | 53 079 € |
| 2020 | Puu- ja köögivilja jaemüük EMTAK 2008 | 86 598 € |
| 2020 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 2255 € |
| 2019 | Puu- ja köögivilja jaemüük EMTAK 2008 | 31 683 € |
| 2019 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 1625 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 2 |
| 2007 | 2 |
| 2006 | 2 |
| 2005 | 3 |
| 2004 | 3 |
| 2003 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 166 870 € | 218 675 € | 172 974 € | 104 227 € | 53 079 € | 88 853 € | 33 308 € |
| Ärikasum enne makse | 689 € | 239 € | 174 € | 3086 € | −8320 € | 5565 € | −1540 € |
| Aruandeaasta kasum | 689 € | 239 € | 174 € | 3086 € | −8320 € | 5565 € | −1540 € |
| Tööjõukulud | 7113 € | 26 292 € | 35 072 € | 26 737 € | 22 397 € | 24 166 € | 19 787 € |
| Varad kokku | 14 976 € | 14 287 € | 16 294 € | 17 300 € | 12 952 € | 21 583 € | 16 486 € |
| sh käibevarad | 11 272 € | 9531 € | 16 244 € | 17 174 € | 12 744 € | 21 291 € | 16 111 € |
| sh raha | 8922 € | 7181 € | 13 744 € | 15 194 € | 9068 € | — | — |
| Omakapital | 14 976 € | 14 287 € | 14 048 € | 13 873 € | 10 787 € | 19 107 € | 13 542 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 2246 € | 3427 € | 2165 € | 2476 € | 2944 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 86,2 % | 80,2 % | 83,3 % | 88,5 % | 82,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,4 % | 0,1 % | 0,1 % | 3,0 % | -15,7 % | 6,3 % | -4,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.