OÜ Mitramex
- Registrikood10287280
- Asutatud1997 (28 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202528 530 €
- KMKR numberEE100426186
Üldandmed
- Ärinimi
- OÜ Mitramex
- Registrikood
- 10287280
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.09.1997
- KMKR number
- EE100426186
- Aadress
- Võru maakond, Antsla vald, Uue-Antsla küla, Õunaaia
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
43/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 28 530 € | +9 |
| Müügitulu muutus | 44 330 € → 28 530 € | -10,7 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725051331
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 16111 | Puidu saagimine ja hööveldamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Puidu saagimine ja hööveldamine teenis ettevõte 2025. aastal 28 530 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Puidu saagimine ja hööveldamine EMTAK 2025 | 28 530 € |
| 2024 | Puidu saagimine ja hööveldamine EMTAK 2025 | 44 330 € |
| 2023 | Saematerjali tootmine EMTAK 2008 | 50 055 € |
| 2022 | Saematerjali tootmine EMTAK 2008 | 130 821 € |
| 2021 | Saematerjali tootmine EMTAK 2008 | 126 580 € |
| 2020 | Saematerjali tootmine EMTAK 2008 | 81 193 € |
| 2019 | Saematerjali tootmine EMTAK 2008 | 89 708 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 3 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 3 |
| 2008 | 4 |
| 2007 | 6 |
| 2006 | 6 |
| 2005 | 5 |
| 2003 | 3 |
| 2002 | 3 |
| 2001 | 3 |
| 1999 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 28 530 € | 44 330 € | 50 055 € | 130 821 € | 126 580 € | 81 193 € | 89 708 € |
| Ärikasum enne makse | 1384 € | 13 039 € | −6885 € | 7076 € | −165 € | −2410 € | −363 € |
| Aruandeaasta kasum | 1384 € | 13 039 € | −6885 € | 7076 € | −166 € | −2410 € | −379 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 32 678 € | 39 371 € | 28 358 € | 21 524 € | 28 802 € |
| Varad kokku | 45 350 € | 43 459 € | 59 128 € | 38 190 € | 36 244 € | 33 982 € | 47 659 € |
| sh käibevarad | 35 916 € | 39 025 € | 54 694 € | 36 756 € | 34 810 € | 32 548 € | 46 225 € |
| sh raha | 13 033 € | 9364 € | 1670 € | 3782 € | 4002 € | 1627 € | 2911 € |
| Omakapital | 31 853 € | 30 469 € | 17 430 € | 27 320 € | 20 244 € | 20 409 € | 20 819 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 13 497 € | 12 990 € | 41 698 € | 10 870 € | 16 000 € | 13 573 € | 26 840 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 70,2 % | 70,1 % | 29,5 % | 71,5 % | 55,9 % | 60,1 % | 43,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 4,9 % | 29,4 % | -13,8 % | 5,4 % | -0,1 % | -3,0 % | -0,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.