Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10287280

OÜ Mitramex

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10287280
  • Asutatud1997 (28 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202528 530 €
  • KMKR numberEE100426186

Usaldusväärsuse indeks

43/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
1997200220072012201720222026Asutatud 22.09.1997Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 22.09.1997 1997, Esimene aruanne 1999, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
OÜ Mitramex
Registrikood
10287280
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
22.09.1997
KMKR number
EE100426186
Osa- või aktsiakapital
40 000 EEK
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Võru maakond, Antsla vald, Uue-Antsla küla, Õunaaia
Aadress kehtib alates
16.10.2019

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Igor Põldsepp100 % · 40 000 EEKAinuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Igor PõldseppJuhatuse liige22.09.1997
Kaija PõldseppJuhatuse liige17.10.2019

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Igor Põldseppotsene osalus16.10.2019

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 43 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg28 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu28 530 €+9
Müügitulu muutus44 330 € → 28 530 €-10,7
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
16111Puidu saagimine ja hööveldaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €33 tuh €65 tuh €98 tuh €131 tuh €201920202021130 821 €20222023202428 530 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Puidu saagimine ja hööveldamine teenis ettevõte 2025. aastal 28 530 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Puidu saagimine ja hööveldamine EMTAK 202528 530 €
2024Puidu saagimine ja hööveldamine EMTAK 202544 330 €
2023Saematerjali tootmine EMTAK 200850 055 €
2022Saematerjali tootmine EMTAK 2008130 821 €
2021Saematerjali tootmine EMTAK 2008126 580 €
2020Saematerjali tootmine EMTAK 200881 193 €
2019Saematerjali tootmine EMTAK 200889 708 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
023561999ei kajastu2000200120022003ei kajastu200420056200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20233
20223
20213
20203
20193
20183
20171
20161
20152
20143
20132
20122
20113
20103
20093
20084
20076
20066
20055
20033
20023
20013
19991

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu28 530 €44 330 €50 055 €130 821 €126 580 €81 193 €89 708 €
Ärikasum1384 €13 039 €−6886 €7076 €−165 €−2410 €−363 €
Kasum enne tulumaksustamist1384 €13 039 €−6885 €7076 €−165 €−2410 €−363 €
Aruandeaasta kasum1384 €13 039 €−6885 €7076 €−166 €−2410 €−379 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €32 678 €39 371 €28 358 €21 524 €28 802 €
Põhivarade kulum0,00 €
Varad kokku45 350 €43 459 €59 128 €38 190 €36 244 €33 982 €47 659 €
sh käibevarad35 916 €39 025 €54 694 €36 756 €34 810 €32 548 €46 225 €
sh põhivarad9434 €4434 €4434 €1434 €1434 €1434 €1434 €
sh raha13 033 €9364 €1670 €3782 €4002 €1627 €2911 €
Omakapital31 853 €30 469 €17 430 €27 320 €20 244 €20 409 €20 819 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum27 657 €14 618 €21 503 €17 432 €17 598 €20 007 €18 386 €
Lühiajalised kohustised13 497 €12 990 €41 698 €10 870 €16 000 €13 573 €26 840 €
Pikaajalised kohustised0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0033333
Ärikasum enne kulumit−363 €
Aruanne esitatud27.06.202630.06.202509.07.202403.07.202328.07.202207.10.202116.11.2020
Omakapitali osakaal varadest70,2 %70,1 %29,5 %71,5 %55,9 %60,1 %43,7 %
Puhaskasumi määr müügitulust4,9 %29,4 %−13,8 %5,4 %−0,1 %−3,0 %−0,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang