Registrikaart · Äriregistri kanne 10291458
osaühing Themont
- Registrikood10291458
- Asutatud1997 (28 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202558 505 €
- KMKR numberEE100011782
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing Themont
- Registrikood
- 10291458
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 13.10.1997
- KMKR number
- EE100011782
- Aadress
- Põlva maakond, Põlva vald, Valgemetsa küla, Nurga
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 56 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 58 505 € | +11,9 | |
| Müügitulu muutus | 59 891 € → 58 505 € | -0,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3726446303
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 69202 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Raamatupidamine, maksualane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 42 545 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 42 545 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 15 960 € |
| 2024 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 43 931 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 15 960 € |
| 2023 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 45 460 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 15 210 € |
| 2022 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 48 302 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 10 785 € |
| 2022 | Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 2008 | 262 € |
| 2021 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 43 096 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 13 630 € |
| 2021 | Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 2008 | 392 € |
| 2020 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 43 450 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 15 395 € |
| 2020 | Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 2008 | 392 € |
| 2020 | Muu inimressursiga varustamine EMTAK 2008 | 173 € |
| 2019 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 45 066 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 15 479 € |
| 2019 | Muu inimressursiga varustamine EMTAK 2008 | 690 € |
| 2019 | Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused EMTAK 2008 | 392 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 4 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 3 |
| 2008 | 5 |
| 2007 | 5 |
| 2006 | 6 |
| 2005 | 4 |
| 2004 | 4 |
| 2003 | 3 |
| 2002 | 3 |
| 2001 | 3 |
| 2000 | 5 |
| 1999 | 5 |
| 1998 | 5 |
| 1997 | 5 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 58 505 € | 59 891 € | 60 670 € | 59 349 € | 57 118 € | 59 410 € | 61 627 € |
| Ärikasum enne makse | 58 188 € | 52 463 € | 34 519 € | 22 220 € | 15 806 € | 14 796 € | 11 288 € |
| Aruandeaasta kasum | 58 188 € | 48 786 € | 32 623 € | 20 970 € | 15 806 € | 14 796 € | 11 288 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 2417 € | 23 786 € | 34 524 € |
| Varad kokku | 466 878 € | 404 237 € | 384 051 € | 344 219 € | 410 005 € | 410 367 € | 395 841 € |
| sh käibevarad | 299 384 € | 236 743 € | 216 557 € | 113 548 € | 179 090 € | 178 966 € | 163 956 € |
| sh raha | 27 266 € | 70 585 € | 99 325 € | 38 192 € | 100 523 € | 106 424 € | 90 989 € |
| Omakapital | 357 869 € | 301 378 € | 267 554 € | 242 631 € | 226 661 € | 210 855 € | 196 059 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 9585 € | 9585 € | 9585 € | 9585 € | 9585 € | 9585 € | 9585 € |
| Lühiajalised kohustised | 109 009 € | 102 859 € | 116 497 € | 14 629 € | 96 385 € | 112 553 € | 112 823 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | 0,00 € | 86 959 € | 86 959 € | 86 959 € | 86 959 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 76,7 % | 74,6 % | 69,7 % | 70,5 % | 55,3 % | 51,4 % | 49,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 99,5 % | 81,5 % | 53,8 % | 35,3 % | 27,7 % | 24,9 % | 18,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.