Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10298236

Osaühing Siimel

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10298236
  • Asutatud1997 (28 a)
  • Töötajaid 20252
  • Müügitulu 202512 713 €
  • KMKR numberEE100390021

Usaldusväärsuse indeks

43/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
1997200220072012201720222026Asutatud 15.10.1997Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 15.10.1997 1997, Esimene aruanne 1998, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing Siimel
Registrikood
10298236
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
15.10.1997
KMKR number
EE100390021
Aadress
Jõgeva maakond, Jõgeva vald, Siimusti alevik, Tagametsa tn 2

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 43 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg28 aastat registris+25
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu12 713 €+5,8
Müügitulu muutus18 690 € → 12 713 €-9,6
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €19 tuh €39 tuh €58 tuh €78 tuh €2019: 77 723 €77 723 €20192020: 29 890 €20202021: 31 006 €20212022: 13 712 €20222023: 17 233 €20232024: 18 690 €20242025: 12 713 €12 713 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Mootorsõidukite remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 6479 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 20256479 €
2025Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20256234 €
2024Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 202512 184 €
2024Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20256506 €
2023Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200810 599 €
2023Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20086634 €
2022Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 20087185 €
2022Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20086527 €
2021Kaubavedu maanteel EMTAK 200824 616 €
2021Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20086390 €
2020Kaubavedu maanteel EMTAK 200823 198 €
2020Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20086692 €
2019Ehitusplatside ettevalmistus ja puhastus EMTAK 200830 605 €
2019Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 200815 151 €
2019Maakuivendus- ja maaparandustööd EMTAK 200811 912 €
2019Kaubavedu maanteel EMTAK 200810 121 €
2019Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20085993 €
2019Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 20082045 €
2019Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 20081896 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0193856751998: 6819981999: 757519992000: 7320002001: 6420012002: 5320022003: 5420032004: 5020042005: 4720052006: 4420062007: 5120072008: 4820082009: 4420092010: 3720102011: 3220112012: 2820122013: 3320132014: 2920142015: 3420152016: 1220162017: 720172018: 520182019: 420192020: 220202021: 320212022: 220222023: 220232024: 220242025: 222025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20252
20242
20232
20222
20213
20202
20194
20185
20177
201612
201534
201429
201333
201228
201132
201037
200944
200848
200751
200644
200547
200450
200354
200253
200164
200073
199975
199868

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu12 713 €18 690 €17 233 €13 712 €31 006 €29 890 €77 723 €
Ärikasum enne makse−6427 €127 €8333 €4289 €7081 €1562 €9997 €
Aruandeaasta kasum−6427 €127 €8333 €4289 €7081 €1562 €9997 €
Tööjõukulud11 739 €11 334 €11 976 €10 710 €19 980 €22 285 €49 786 €
Varad kokku45 410 €51 669 €51 483 €66 688 €74 778 €91 331 €116 510 €
sh käibevarad6672 €28 148 €25 000 €29 895 €22 581 €31 338 €33 247 €
sh raha431 €19 972 €19 231 €15 635 €1334 €4866 €4940 €
Omakapital43 054 €49 481 €49 353 €41 020 €36 731 €29 650 €28 088 €
sh osa- või aktsiakapital24 084 €24 084 €24 084 €24 084 €24 084 €24 084 €24 084 €
Lühiajalised kohustised2356 €2188 €2130 €25 668 €38 047 €61 681 €88 422 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)2222324
Omakapitali osakaal varadest94,8 %95,8 %95,9 %61,5 %49,1 %32,5 %24,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust-50,6 %0,7 %48,4 %31,3 %22,8 %5,2 %12,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang