Registrikaart · Äriregistri kanne 10298466
OÜ Revilo-Auto
- Registrikood10298466
- Asutatud1997 (28 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025118 934 €
- KMKR numberEE100860674
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Revilo-Auto
- Registrikood
- 10298466
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.10.1997
- KMKR number
- EE100860674
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Kraavikalda tn 29
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 56 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 118 934 € | +14,7 | |
| Müügitulu muutus | 144 721 € → 118 934 € | -5,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725136021
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 95401 | Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste paranduse ja hoolduse vahendamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste paranduse ja hoolduse vahendamine teenis ettevõte 2025. aastal 118 934 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste paranduse ja hoolduse vahendamine EMTAK 2025 | 118 934 € |
| 2024 | Arvutite, tarbeesemete ja kodutarvete ning mootorsõidukite ja mootorrataste paranduse ja hoolduse vahendamine EMTAK 2025 | 144 721 € |
| 2023 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 148 211 € |
| 2022 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 124 809 € |
| 2021 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 111 222 € |
| 2020 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 79 614 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 62 192 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 1 |
| 2007 | 2 |
| 2006 | 1 |
| 2005 | 1 |
| 2004 | 1 |
| 2003 | 1 |
| 2002 | 2 |
| 2001 | 2 |
| 2000 | 2 |
| 1999 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 118 934 € | 144 721 € | 148 211 € | 124 809 € | 111 222 € | 79 614 € | 62 192 € |
| Ärikasum enne makse | −714 € | 3777 € | 13 216 € | 10 797 € | −5637 € | 2804 € | 6445 € |
| Aruandeaasta kasum | −714 € | 3777 € | 13 216 € | 10 797 € | −5637 € | 2804 € | 6445 € |
| Tööjõukulud | 37 220 € | 26 005 € | 9734 € | 31 703 € | 32 915 € | 25 765 € | 15 803 € |
| Varad kokku | 61 419 € | 60 881 € | 42 082 € | 37 518 € | 29 549 € | 27 858 € | 27 973 € |
| sh käibevarad | 32 420 € | 27 818 € | 25 568 € | 22 349 € | 20 146 € | 21 650 € | 22 107 € |
| sh raha | 21 812 € | 16 346 € | 16 959 € | 5805 € | 2313 € | 5853 € | 5239 € |
| Omakapital | 35 766 € | 36 480 € | 32 703 € | 19 487 € | 7255 € | 12 892 € | 10 088 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 10 503 € | 11 251 € | 7229 € | 11 531 € | 15 794 € | 11 966 € | 9985 € |
| Pikaajalised kohustised | 15 150 € | 13 150 € | 2150 € | 6500 € | 6500 € | 3000 € | 7900 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 58,2 % | 59,9 % | 77,7 % | 51,9 % | 24,6 % | 46,3 % | 36,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −0,6 % | 2,6 % | 8,9 % | 8,7 % | −5,1 % | 3,5 % | 10,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.