Registrikaart · Äriregistri kanne 10300714
osaühing "AMC Audit"
- Registrikood10300714
- Asutatud1997 (28 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025237 510 €
- KMKR numberEE100426144
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing "AMC Audit"
- Registrikood
- 10300714
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.10.1997
- KMKR number
- EE100426144
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Priisle tee 8-62
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 237 510 € | +17,5 | |
| Müügitulu muutus | 221 610 € → 237 510 € | +2,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3725100423
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 69201 | Auditeerimine | Põhitegevusala |
| 69202 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Auditeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 198 040 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Auditeerimine EMTAK 2025 | 198 040 € |
| 2025 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 39 470 € |
| 2024 | Auditeerimine EMTAK 2025 | 186 030 € |
| 2024 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 35 580 € |
| 2023 | Auditeerimine EMTAK 2008 | 164 624 € |
| 2023 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 36 325 € |
| 2022 | Auditeerimine EMTAK 2008 | 124 302 € |
| 2022 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 39 874 € |
| 2021 | Auditeerimine EMTAK 2008 | 109 610 € |
| 2021 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 31 922 € |
| 2020 | Auditeerimine EMTAK 2008 | 106 030 € |
| 2020 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 30 560 € |
| 2019 | Auditeerimine EMTAK 2008 | 101 572 € |
| 2019 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 32 825 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 5 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 3 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 3 |
| 2008 | 4 |
| 2007 | 4 |
| 2006 | 3 |
| 2005 | 3 |
| 2004 | 4 |
| 2003 | 3 |
| 2002 | 4 |
| 2001 | 4 |
| 2000 | 4 |
| 1999 | 3 |
| 1998 | 3 |
| 1997 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 237 510 € | 221 610 € | 200 949 € | 164 643 € | 141 574 € | 137 224 € | 134 624 € |
| Ärikasum enne makse | 55 976 € | 65 201 € | 58 235 € | 57 617 € | 47 656 € | 33 036 € | 37 875 € |
| Aruandeaasta kasum | 44 503 € | 46 837 € | 59 012 € | 38 584 € | 39 331 € | 28 286 € | 33 786 € |
| Tööjõukulud | 132 362 € | 105 766 € | 106 711 € | 75 677 € | 46 002 € | 41 409 € | 47 341 € |
| Varad kokku | 108 256 € | 99 900 € | 126 798 € | 109 804 € | 140 685 € | 149 870 € | 141 563 € |
| sh käibevarad | 103 311 € | 93 581 € | 93 149 € | 81 937 € | 112 185 € | 91 525 € | 79 518 € |
| sh raha | 73 940 € | 50 466 € | 70 314 € | 60 454 € | 86 478 € | 65 243 € | 60 233 € |
| Omakapital | 78 390 € | 73 887 € | 99 326 € | 89 699 € | 131 115 € | 125 086 € | 115 800 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 12 000 € | 12 000 € | 12 000 € | 12 000 € | 12 000 € | 12 000 € | 12 000 € |
| Lühiajalised kohustised | 29 866 € | 26 013 € | 26 960 € | 20 105 € | 9570 € | 24 784 € | 25 763 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 512 € | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 |
| Omakapitali osakaal varadest | 72,4 % | 74,0 % | 78,3 % | 81,7 % | 93,2 % | 83,5 % | 81,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 18,7 % | 21,1 % | 29,4 % | 23,4 % | 27,8 % | 20,6 % | 25,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.