Osaühing Trimesta
- Registrikood10306773
- Asutatud1997 (28 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202584 475 €
- KMKR numberEE100256929
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing Trimesta
- Registrikood
- 10306773
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.10.1997
- KMKR number
- EE100256929
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Vene tn 12a
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
69/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 84 475 € | +13,4 |
| Müügitulu muutus | 63 019 € → 84 475 € | +10,2 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725652680
- Mobiil +37256640512
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 84 475 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 84 475 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 63 019 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 22 062 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 6600 € |
| 2022 | Hoonete ja üürimajade haldus (korteriühistud, elamuühistud, hooneühistud jms) EMTAK 2008 | 1262 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 3200 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 10 027 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 24 169 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 2 |
| 2008 | 2 |
| 2007 | 12 |
| 2006 | 18 |
| 2005 | 18 |
| 2004 | 15 |
| 2003 | 16 |
| 2002 | 16 |
| 2001 | 16 |
| 2000 | 13 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 92 103 € | 63 019 € | 22 062 € | 7862 € | 3200 € | 10 027 € | 24 169 € |
| Ärikasum enne makse | 33 962 € | 32 597 € | 9057 € | −221 € | −5292 € | −8319 € | 10 072 € |
| Aruandeaasta kasum | 27 161 € | 27 459 € | 7915 € | −221 € | −5292 € | −10 819 € | 7514 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 8312 € | 4988 € |
| Varad kokku | 550 019 € | 548 205 € | 249 615 € | 254 912 € | 259 408 € | 264 755 € | 276 291 € |
| sh käibevarad | 24 745 € | 11 074 € | 4330 € | 5512 € | 4208 € | 3755 € | 9491 € |
| sh raha | 23 457 € | 10 174 € | 4230 € | 5101 € | 3778 € | 3435 € | 8891 € |
| Omakapital | 244 366 € | 241 205 € | 236 109 € | 234 888 € | 235 109 € | 240 401 € | 261 220 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 6388 € | 6388 € | 6388 € | 6388 € | 6388 € | 6388 € | 6388 € |
| Lühiajalised kohustised | 33 051 € | 22 894 € | 4506 € | 11 024 € | 15 299 € | 15 354 € | 6071 € |
| Pikaajalised kohustised | 272 602 € | 284 106 € | 9000 € | 9000 € | 9000 € | 9000 € | 9000 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 44,4 % | 44,0 % | 94,6 % | 92,1 % | 90,6 % | 90,8 % | 94,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 29,5 % | 43,6 % | 35,9 % | -2,8 % | -165,4 % | -107,9 % | 31,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.