Registrikaart · Äriregistri kanne 10307679
Osaühing Kariste
- Registrikood10307679
- Asutatud1997 (28 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202544 107 €
- KMKR numberEE100235021
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Kariste
- Registrikood
- 10307679
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 31.10.1997
- KMKR number
- EE100235021
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Nurklik tn 11
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 59 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 44 107 € | +10,8 | |
| Müügitulu muutus | 40 610 € → 44 107 € | +2,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725069633
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 13991 | Mujal liigitamata tekstiilitootmine | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mujal liigitamata tekstiilitootmine teenis ettevõte 2025. aastal 39 563 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mujal liigitamata tekstiilitootmine EMTAK 2025 | 39 563 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 4544 € |
| 2024 | Mujal liigitamata tekstiilitootmine EMTAK 2025 | 40 610 € |
| 2023 | Mujal liigitamata tekstiilitootmine EMTAK 2008 | 40 418 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 3599 € |
| 2022 | Mujal liigitamata tekstiilitootmine EMTAK 2008 | 47 102 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 5246 € |
| 2021 | Mujal liigitamata tekstiilitootmine EMTAK 2008 | 35 320 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 2295 € |
| 2020 | Mujal liigitamata tekstiilitootmine EMTAK 2008 | 35 640 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 1908 € |
| 2019 | Mujal liigitamata tekstiilitootmine EMTAK 2008 | 32 231 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 25 957 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 2 |
| 2008 | 3 |
| 2007 | 4 |
| 2006 | 4 |
| 2005 | 7 |
| 2004 | 5 |
| 2003 | 5 |
| 2002 | 5 |
| 2001 | 8 |
| 2000 | 8 |
| 1999 | 6 |
| 1998 | 5 |
| 1997 | 5 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 44 108 € | 40 610 € | 44 017 € | 52 348 € | 37 615 € | 37 548 € | 58 188 € |
| Ärikasum enne makse | 14 680 € | 26 633 € | 71 390 € | −33 240 € | 26 346 € | 696 075 € | 44 003 € |
| Aruandeaasta kasum | 5795 € | 17 275 € | 64 632 € | −42 502 € | 23 843 € | 661 649 € | 19 003 € |
| Tööjõukulud | 7172 € | 4175 € | 4175 € | 4404 € | 4116 € | 1904 € | 2048 € |
| Varad kokku | 338 741 € | 367 438 € | 383 623 € | 346 090 € | 426 639 € | 963 344 € | 478 944 € |
| sh käibevarad | 338 388 € | 242 430 € | 258 350 € | 145 767 € | 342 235 € | 959 744 € | 473 632 € |
| sh raha | 15 217 € | 14 993 € | 29 952 € | 10 996 € | 45 628 € | 526 185 € | 109 904 € |
| Omakapital | 336 359 € | 362 064 € | 382 189 € | 344 557 € | 424 055 € | 962 556 € | 440 907 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2820 € | 2820 € | 2820 € | 2820 € | 2820 € | 2820 € | 2820 € |
| Lühiajalised kohustised | 2382 € | 5374 € | 1434 € | 1533 € | 2584 € | 788 € | 38 037 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,3 % | 98,5 % | 99,6 % | 99,6 % | 99,4 % | 99,9 % | 92,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 13,1 % | 42,5 % | 146,8 % | -81,2 % | 63,4 % | 1762,1 % | 32,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.