Registrikaart · Äriregistri kanne 10308383
Kivitera Ehitus OÜ
- Registrikood10308383
- Asutatud1997 (28 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 202538 483 €
- KMKR numberEE100333813
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Kivitera Ehitus OÜ
- Registrikood
- 10308383
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.10.1997
- KMKR number
- EE100333813
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Tähetorni tn 21j
- Aadress kehtib alates
- 17.10.2025
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Villu Toom | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 21.01.2026 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Villu Toom | Juhatuse liige | 21.01.2026 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Villu Toom | otsene osalus | 02.02.2026 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 50 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 38 483 € | +10,2 | |
| Müügitulu muutus | 51 781 € → 38 483 € | -7,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725066282
- Telefon+37255911785
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43999 | Muud eriehitustööd | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud eriehitustööd teenis ettevõte 2025. aastal 38 483 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud eriehitustööd EMTAK 2025 | 38 483 € |
| 2024 | Muud eriehitustööd EMTAK 2025 | 51 781 € |
| 2023 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 43 362 € |
| 2022 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 54 290 € |
| 2021 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 65 725 € |
| 2020 | Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 2008 | 46 067 € |
| 2019 | Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 2008 | 62 250 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 24.04.2008 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 38 483 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 38 483 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 4 |
| 2007 | 5 |
| 2006 | 5 |
| 2005 | 6 |
| 2004 | 6 |
| 2003 | 7 |
| 2002 | 8 |
| 2001 | 8 |
| 2000 | 7 |
| 1999 | 9 |
| 1998 | 8 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 38 483 € | 51 781 € | 43 362 € | 54 290 € | 65 725 € | 46 067 € | 62 250 € |
| Ärikasum | −116 709 € | 6888 € | 8744 € | 14 944 € | 24 968 € | 3657 € | 3079 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −116 709 € | 6888 € | 8744 € | 14 944 € | 24 968 € | 3657 € | 3079 € |
| Aruandeaasta kasum | −116 709 € | 6888 € | 8744 € | 14 944 € | 24 968 € | 3657 € | 3029 € |
| Tööjõukulud | 21 494 € | 20 367 € | 19 261 € | 19 218 € | 19 718 € | 18 244 € | 19 717 € |
| Varad kokku | 41 057 € | 157 373 € | 153 898 € | 141 728 € | 127 053 € | 102 627 € | 98 097 € |
| sh käibevarad | 5301 € | 133 359 € | 137 576 € | 123 597 € | 110 352 € | 84 426 € | 74 580 € |
| sh põhivarad | 35 756 € | 24 014 € | 16 322 € | 18 131 € | 16 701 € | 18 201 € | 23 517 € |
| sh raha | 1709 € | 41 568 € | 45 383 € | 29 901 € | — | 713 € | 3578 € |
| Omakapital | 38 760 € | 155 469 € | 148 581 € | 139 837 € | 124 892 € | 99 926 € | 96 269 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 152 657 € | 145 769 € | 137 025 € | 122 081 € | 97 113 € | 93 457 € | 90 428 € |
| Lühiajalised kohustised | 2297 € | 1904 € | 5317 € | 1891 € | 2161 € | 2701 € | 1828 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Aruanne esitatud | 14.01.2026 | 11.06.2025 | 27.06.2024 | 27.06.2023 | 13.06.2022 | 21.06.2021 | 27.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,4 % | 98,8 % | 96,5 % | 98,7 % | 98,3 % | 97,4 % | 98,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −303,3 % | 13,3 % | 20,2 % | 27,5 % | 38,0 % | 7,9 % | 4,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.