Registrikaart · Äriregistri kanne 10309460
osaühing MADUTÄHT
- Registrikood10309460
- Asutatud1997 (28 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202053 675 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing MADUTÄHT
- Registrikood
- 10309460
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.10.1997
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 25 565 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Punane tn 21-270
- Aadress kehtib alates
- 07.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Gennadi Arman | 100 % · 25 565 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Gennadi Arman | Juhatuse liige | 24.01.2008 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Gennadi Arman | otsene osalus | 19.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 42 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 53 675 € | +11,6 | |
| Müügitulu muutus | 139 773 € → 53 675 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725082970
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 53201 | Muu posti- ja kullerteenused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud posti- ja kullerteenused teenis ettevõte 2020. aastal 53 675 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2020 | Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 2008 | 53 675 € |
| 2019 | Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 2008 | 139 773 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2020)
Majandusaasta aruandedKogu 53 675 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 53 675 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 3 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 4 |
| 2007 | 4 |
| 2006 | 2 |
| 2005 | 2 |
| 2004 | 3 |
| 2003 | 4 |
| 2002 | 5 |
| 2001 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 53 675 € | 139 773 € |
| Ärikasum | −205 € | 0,00 € | −20,00 € | −854 € | −171 859 € | −1451 € | 47 847 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −205 € | 0,00 € | −20,00 € | −854 € | −171 858 € | −330 € | 48 013 € |
| Aruandeaasta kasum | −205 € | 0,00 € | −20,00 € | −854 € | −171 858 € | −330 € | 48 013 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 13 480 € | 14 725 € |
| Põhivarade kulum | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 808 € | 1097 € | 1673 € | 2354 € |
| Varad kokku | 27 776 € | 27 981 € | 28 036 € | 28 036 € | 28 880 € | 201 017 € | 206 437 € |
| sh käibevarad | 25 287 € | 25 492 € | 25 547 € | 25 547 € | 25 582 € | 196 622 € | 200 369 € |
| sh põhivarad | 2489 € | 2489 € | 2489 € | 2489 € | 3298 € | 4395 € | 6068 € |
| sh raha | 21 302 € | 21 302 € | — | — | — | 94 898 € | 93 553 € |
| Omakapital | 27 776 € | 27 981 € | 27 981 € | 28 001 € | 28 855 € | 200 713 € | 201 042 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 25 565 € | 25 565 € | 25 565 € | 25 565 € | 25 565 € | 25 565 € | 25 565 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −140 € | 0,00 € | −120 € | 733 € | 172 592 € | 172 922 € | 124 908 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 55,00 € | 35,00 € | 25,00 € | 304 € | 5395 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | −205 € | 0,00 € | −20,00 € | −46,00 € | −170 762 € | 222 € | 50 201 € |
| Aruanne esitatud | 14.06.2026 | 11.05.2025 | 30.06.2024 | 30.06.2023 | 04.07.2022 | 28.06.2021 | 19.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 99,8 % | 99,9 % | 99,9 % | 99,8 % | 97,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | — | −0,6 % | 34,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.