Registrikaart · Äriregistri kanne 10310635
OÜ BREM Avarii
- Registrikood10310635
- Asutatud1997 (28 a)
- Töötajaid 202413
- Müügitulu 2024909 241 €
- KMKR numberEE100097052
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ BREM Avarii
- Registrikood
- 10310635
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.11.1997
- KMKR number
- EE100097052
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Ruunaoja tn 1/5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 93 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 13 töötajat viimases aruandes | +13 | |
| Müügitulu | 909 241 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 535 059 € → 909 241 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726258712
- Mobiil+3725068756
- Telefon+3726258707
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAKAllikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Hoonehalduse kombineeritud teenus teenis ettevõte 2024. aastal 597 683 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2025 | 597 683 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 302 383 € |
| 2024 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2025 | 5100 € |
| 2024 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 2185 € |
| 2024 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 1890 € |
| 2023 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2008 | 508 883 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 19 352 € |
| 2023 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 4536 € |
| 2023 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 2288 € |
| 2022 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2008 | 526 093 € |
| 2022 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 8954 € |
| 2022 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 2903 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 2791 € |
| 2021 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2008 | 438 849 € |
| 2021 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 13 529 € |
| 2021 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 4081 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 1420 € |
| 2020 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2008 | 423 066 € |
| 2020 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 2477 € |
| 2020 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 2392 € |
| 2019 | Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2008 | 412 823 € |
| 2019 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 2783 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 13 |
| 2023 | 15 |
| 2022 | 12 |
| 2021 | 14 |
| 2020 | 14 |
| 2019 | 16 |
| 2018 | 17 |
| 2017 | 17 |
| 2016 | 17 |
| 2015 | 18 |
| 2014 | 17 |
| 2013 | 19 |
| 2012 | 22 |
| 2011 | 23 |
| 2010 | 24 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
| 2003 | 23 |
| 2002 | 11 |
| 2001 | 16 |
| 2000 | 17 |
| 1999 | 15 |
| 1998 | 16 |
| 1997 | 20 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 909 241 € | 535 059 € | 540 741 € | 457 879 € | 427 936 € | 415 606 € |
| Ärikasum enne makse | 26 416 € | −36 461 € | −42 283 € | 630 490 € | 1 262 399 € | −34 420 € |
| Aruandeaasta kasum | 26 416 € | −36 461 € | −42 283 € | 630 490 € | 1 262 399 € | −34 420 € |
| Tööjõukulud | 279 541 € | 208 540 € | 244 541 € | 187 263 € | 211 838 € | 220 172 € |
| Varad kokku | 17 364 642 € | 2 702 102 € | 2 736 837 € | 2 723 559 € | 4 250 585 € | 2 578 482 € |
| sh käibevarad | 6 215 085 € | 125 810 € | 159 576 € | 148 750 € | 4 246 568 € | 2 570 368 € |
| sh raha | 11 716 € | 1070 € | 11 283 € | 804 € | 329 € | 705 € |
| Omakapital | 58 771 € | 32 355 € | 1 847 864 € | 1 890 147 € | 1 259 657 € | −2742 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 5000 € | 5000 € | 5000 € | 5000 € | 5000 € | 5000 € |
| Lühiajalised kohustised | 1 505 871 € | 2 669 747 € | 888 973 € | 833 412 € | 2 990 928 € | 2 581 224 € |
| Pikaajalised kohustised | 15 800 000 € | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 13 | 15 | 12 | 14 | 14 | 16 |
| Omakapitali osakaal varadest | 0,3 % | 1,2 % | 67,5 % | 69,4 % | 29,6 % | −0,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,9 % | −6,8 % | −7,8 % | 137,7 % | 295,0 % | −8,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.