Registrikaart · Äriregistri kanne 10314834
Osaühing Krüger & Mets
- Registrikood10314834
- Asutatud1997 (28 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025113 498 €
- KMKR numberEE100149858
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Krüger & Mets
- Registrikood
- 10314834
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.11.1997
- KMKR number
- EE100149858
- Aadress
- Pärnu maakond, Häädemeeste vald, Võiste alevik, Riia mnt 17a
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 46 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 113 498 € | +14,6 | |
| Müügitulu muutus | 230 608 € → 113 498 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256283880
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 03111 | Merekalapüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Merekalapüük teenis ettevõte 2025. aastal 113 498 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Merekalapüük EMTAK 2025 | 113 498 € |
| 2024 | Merekalapüük EMTAK 2025 | 230 608 € |
| 2023 | Merekalapüük EMTAK 2008 | 255 778 € |
| 2022 | Merekalapüük EMTAK 2008 | 107 654 € |
| 2022 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 10 620 € |
| 2021 | Merekalapüük EMTAK 2008 | 176 818 € |
| 2020 | Merekalapüük EMTAK 2008 | 132 443 € |
| 2019 | Merekalapüük EMTAK 2008 | 111 453 € |
| 2019 | Metalltoodete remont ja hooldus EMTAK 2008 | 18 147 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 3 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 2 |
| 2007 | 2 |
| 2006 | 2 |
| 2005 | 1 |
| 2004 | 1 |
| 2003 | 1 |
| 2002 | 2 |
| 2001 | 7 |
| 2000 | 7 |
| 1999 | 7 |
| 1998 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 113 498 € | 230 608 € | 255 778 € | 118 274 € | 176 818 € | 132 443 € | 129 600 € |
| Ärikasum enne makse | −42 714 € | 26 398 € | 41 813 € | −9567 € | 43 329 € | 11 926 € | −16 151 € |
| Aruandeaasta kasum | −42 714 € | 26 398 € | 41 813 € | −9567 € | 43 329 € | 11 926 € | −16 151 € |
| Tööjõukulud | 21 548 € | 20 304 € | 22 284 € | 24 855 € | 21 825 € | 21 825 € | 23 351 € |
| Varad kokku | 272 879 € | 299 461 € | 283 113 € | 232 059 € | 239 584 € | 196 039 € | 184 216 € |
| sh käibevarad | 98 889 € | 113 968 € | 138 621 € | 130 536 € | 130 232 € | 107 507 € | 117 763 € |
| sh raha | 3390 € | 12 975 € | 39 514 € | 36 383 € | 42 226 € | 33 970 € | 50 458 € |
| Omakapital | 140 224 € | 182 938 € | 156 540 € | 114 727 € | 131 458 € | 88 129 € | 76 203 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 20 285 € | 4153 € | 22 432 € | 13 191 € | 3985 € | 3769 € | 3872 € |
| Pikaajalised kohustised | 112 370 € | 112 370 € | 104 141 € | 104 141 € | 104 141 € | 104 141 € | 104 141 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 51,4 % | 61,1 % | 55,3 % | 49,4 % | 54,9 % | 45,0 % | 41,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −37,6 % | 11,4 % | 16,3 % | −8,1 % | 24,5 % | 9,0 % | −12,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.