Registrikaart · Äriregistri kanne 10316945
Tulundusühistu PIIMA-VISSI
- Registrikood10316945
- Asutatud1997 (28 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202530 818 €
- KMKR numberEE100127469
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Tulundusühistu PIIMA-VISSI
- Registrikood
- 10316945
- Õiguslik vorm
- TÜH
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 13.11.1997
- KMKR number
- EE100127469
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Alutaguse vald, Kalina küla, Tammikumäe
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 70 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 30 818 € | +9,3 | |
| Müügitulu muutus | 10 648 € → 30 818 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3723327335
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01421 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus | Põhitegevusala |
| 01611 | Taimekasvatuse abitegevused |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu veislaste ja pühvlikasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 16 047 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2025 | 16 047 € |
| 2025 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2025 | 14 771 € |
| 2024 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2025 | 10 648 € |
| 2023 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 4250 € |
| 2023 | Küttepuude tootmine EMTAK 2008 | 2200 € |
| 2023 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 1870 € |
| 2022 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 126 263 € |
| 2022 | Küttepuude tootmine EMTAK 2008 | 6025 € |
| 2022 | Loomakasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 4577 € |
| 2022 | Taimekasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 4318 € |
| 2021 | Loomakasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 5915 € |
| 2021 | Küttepuude tootmine EMTAK 2008 | 1049 € |
| 2020 | Küttepuude tootmine EMTAK 2008 | 5248 € |
| 2020 | Loomakasvatuse abitegevused EMTAK 2008 | 395 € |
| 2019 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 9058 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 1 |
| 2006 | 1 |
| 2005 | 1 |
| 2004 | 1 |
| 2003 | 1 |
| 2002 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 30 818 € | 10 648 € | 8320 € | 141 183 € | 6964 € | 5643 € | 9058 € |
| Ärikasum enne makse | 33 123 € | −28 957 € | −4707 € | 132 314 € | 4388 € | −12 357 € | −1526 € |
| Aruandeaasta kasum | 33 123 € | −28 957 € | −4707 € | 132 314 € | 4388 € | −12 357 € | −1526 € |
| Tööjõukulud | 14 544 € | 14 544 € | 14 711 € | 14 450 € | 14 450 € | 14 450 € | 14 450 € |
| Varad kokku | 203 441 € | 166 970 € | 210 407 € | 215 600 € | 103 412 € | 101 815 € | 113 287 € |
| sh käibevarad | 140 690 € | 103 484 € | 140 437 € | 139 799 € | 43 353 € | 38 624 € | 48 629 € |
| sh raha | 138 196 € | 99 600 € | 132 807 € | 125 648 € | 38 621 € | 30 303 € | 29 850 € |
| Omakapital | 192 540 € | 159 417 € | 188 374 € | 193 081 € | 60 767 € | 56 379 € | 68 736 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 30 761 € | 30 761 € | 30 761 € | 30 761 € | 30 761 € | 30 761 € | 30 761 € |
| Lühiajalised kohustised | 10 901 € | 7553 € | 22 033 € | 22 519 € | 20 838 € | 22 992 € | 21 458 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 21 807 € | 22 444 € | 23 093 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,6 % | 95,5 % | 89,5 % | 89,6 % | 58,8 % | 55,4 % | 60,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 107,5 % | -271,9 % | -56,6 % | 93,7 % | 63,0 % | -219,0 % | -16,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.