Registrikaart · Äriregistri kanne 10319501
osaühing RAXELI
- Registrikood10319501
- Asutatud1997 (28 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 2025285 056 €
- KMKR numberEE100005484
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 11 935 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing RAXELI
- Registrikood
- 10319501
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 13.11.1997
- KMKR number
- EE100005484
- Osa- või aktsiakapital
- 5752 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Põlva maakond, Räpina vald, Pahtpää küla, Vanka
- Aadress kehtib alates
- 18.09.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Heli Salf | 100 % · 5752 € | Ainuomand | 19.02.2026 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Heli Salf | Juhatuse liige | 13.11.1997 |
| Diana Salf | Juhatuse liige | 07.03.2023 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Heli Salf | otsene osalus | 18.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 39 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 285 056 € | +18,2 | |
| Müügitulu muutus | 327 002 € → 285 056 € | -3,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 11 935 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725136249
- Telefon+3727990306
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49411 | Kaubavedu maanteel | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2025. aastal 285 056 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 285 056 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 327 002 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 323 583 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 308 500 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 292 105 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 266 840 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 270 192 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 03.05.2023 — 02.05.2033 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 03.05.2023 — 02.05.2033 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 03.05.2023 — 02.05.2033 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 03.05.2023 — 02.05.2033 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 01.08.2023 — 02.05.2033 |
| Veosevedu Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 03.05.2023 — 02.05.2033 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 295 063 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 295 063 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 5 |
| 2023 | 6 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 4 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 4 |
| 2010 | 4 |
| 2009 | 4 |
| 2008 | 6 |
| 2007 | 5 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 6 |
| 2004 | 4 |
| 2003 | 4 |
| 2002 | 5 |
| 2001 | 6 |
| 2000 | 6 |
| 1999 | 4 |
| 1998 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 295 063 € | 339 423 € | 323 871 € | 309 364 € | 292 969 € | 266 840 € | 275 592 € |
| Ärikasum | 49 303 € | 25 675 € | −17 235 € | 15 596 € | 9402 € | 18 578 € | 15 178 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 38 603 € | 10 822 € | −35 029 € | 4336 € | 3234 € | 11 837 € | 10 000 € |
| Aruandeaasta kasum | 38 603 € | 10 822 € | −35 029 € | 4336 € | 3234 € | 11 837 € | 10 000 € |
| Tööjõukulud | 86 035 € | 107 310 € | 116 838 € | 86 608 € | 88 385 € | 83 493 € | 74 431 € |
| Põhivarade kulum | 15 801 € | 16 572 € | 15 886 € | 13 219 € | 13 496 € | 6832 € | 5240 € |
| Varad kokku | 322 151 € | 315 680 € | 308 237 € | 324 913 € | 190 983 € | 130 652 € | 92 694 € |
| sh käibevarad | 53 516 € | 31 244 € | 41 893 € | 42 683 € | 66 434 € | 51 028 € | 65 494 € |
| sh põhivarad | 268 635 € | 284 436 € | 266 344 € | 282 230 € | 124 549 € | 79 624 € | 27 200 € |
| sh raha | 2258 € | 2512 € | 12 302 € | 7330 € | 4131 € | 11 590 € | 2704 € |
| Omakapital | 72 679 € | 34 076 € | 23 247 € | 58 276 € | 53 940 € | 50 706 € | 38 869 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 5752 € | 5752 € | 5752 € | 5752 € | 5752 € | 5752 € | 5752 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 28 324 € | 17 502 € | 52 524 € | 48 188 € | 44 954 € | 33 117 € | 23 117 € |
| Lühiajalised kohustised | 120 703 € | 127 737 € | 131 927 € | 108 735 € | 73 147 € | 49 598 € | 45 822 € |
| Pikaajalised kohustised | 128 769 € | 153 867 € | 153 063 € | 157 902 € | 63 896 € | 30 348 € | 8003 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 5 | 6 | 4 | 4 | 5 | 5 |
| Ärikasum enne kulumit | 65 104 € | 42 247 € | −1349 € | 28 815 € | 22 898 € | 25 410 € | 20 418 € |
| Aruanne esitatud | 28.02.2026 | 12.04.2025 | 10.04.2024 | 03.04.2023 | 19.06.2022 | 06.05.2021 | 26.03.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 22,6 % | 10,8 % | 7,5 % | 17,9 % | 28,2 % | 38,8 % | 41,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 13,1 % | 3,2 % | −10,8 % | 1,4 % | 1,1 % | 4,4 % | 3,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 11 935 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.