Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10323690

Takeda Pharma OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10323690
  • Asutatud1997 (28 a)
  • Töötajaid 20249
  • Müügitulu 20221 870 000 €
  • KMKR numberEE100006386
  • Sellel aadressil on registreeritud 37 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

54/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
1997200220072012201720222026Asutatud 11.12.1997Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 11.12.1997 1997, Viimane aruanne 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Takeda Pharma OÜ
Registrikood
10323690
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
11.12.1997
KMKR number
EE100006386
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Järve tn 2

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 54 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg28 aastat registris+25
Töötajate arvaruandes ei kajastu0
Müügitulu1 870 000 €+20
Müügitulu muutus2 992 000 € → 1 870 000 €-11,3
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
82991Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevusedPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €5,7 mln €11,4 mln €17,1 mln €22,9 mln €2019: 22 858 033 €22 858 033 €20192020: 18 274 000 €20202021: 2 992 000 €20212022: 1 870 000 €1 870 000 €2022
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused teenis ettevõte 2022. aastal 1 870 000 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2022Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 20081 870 000 €
2021Ravimite ja muude apteegikaupade hulgimüük EMTAK 20082 992 000 €
2020Ravimite ja muude apteegikaupade hulgimüük EMTAK 200818 274 000 €
2019Ravimite ja muude apteegikaupade hulgimüük EMTAK 200822 858 033 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0204060801997: 5519971998: 4919981999: 5019992000: 5020002001: 5420012002: 6020022003: 6320032004: 6820042005: 7020052006: 7420062007: 808020072008: 8020082009: 8020092010: 7420102011: 602011ei kajastu20122013: 7020132014: 7320142015: 7220152016: 6720162017: 3720172018: 1320182019: 1020192020: 920202021: 1120212022: 1120222023: 1020232024: 992024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20249
202310
202211
202111
20209
201910
201813
201737
201667
201572
201473
201370
201160
201074
200980
200880
200780
200674
200570
200468
200363
200260
200154
200050
199950
199849
199755

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2022202120202019
Müügitulu1 870 000 €2 992 000 €18 274 000 €23 497 000 €
Ärikasum enne makse85 000 €104 000 €2 547 000 €599 000 €
Aruandeaasta kasum85 000 €−1 492 000 €1 256 000 €599 000 €
Tööjõukulud853 000 €823 000 €760 000 €779 000 €
Varad kokku2 613 000 €4 259 000 €21 511 000 €24 944 000 €
sh käibevarad2 316 000 €3 932 000 €21 115 000 €24 863 000 €
sh raha114 000 €61 000 €62 000 €98 000 €
Omakapital1 965 000 €1 880 000 €10 974 000 €19 238 000 €
Lühiajalised kohustised502 000 €2 236 000 €10 348 000 €5 674 000 €
Pikaajalised kohustised146 000 €143 000 €189 000 €32 000 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1011119
Omakapitali osakaal varadest75,2 %44,1 %51,0 %77,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust4,5 %-49,9 %6,9 %2,5 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang