Registrikaart · Äriregistri kanne 10326332
osaühing VANA VILLEM
- Registrikood10326332
- Asutatud1997 (28 a)
- Töötajaid 202523
- Müügitulu 20251 602 802 €
- KMKR numberEE100291793
- Sellel aadressil on registreeritud 21 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing VANA VILLEM
- Registrikood
- 10326332
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.11.1997
- KMKR number
- EE100291793
- Osa- või aktsiakapital
- 11 504 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 50
- Aadress kehtib alates
- 07.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Aare Hallop | 100 % · 11 504 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Aare Hallop | Juhatuse liige | 14.08.2002 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Aare Hallop | otsene osalus | 22.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 88 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 23 töötajat viimases aruandes | +20 | |
| Müügitulu | 1 602 802 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 449 996 € → 1 602 802 € | +3,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725062668
- Telefon+3726010782
- Veebilehtvanavillem.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 56111 | Restoranide ja kohvikute tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Restoranide ja kohvikute tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 1 602 802 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 2025 | 1 602 802 € |
| 2024 | Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 2025 | 1 449 996 € |
| 2023 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 1 402 481 € |
| 2022 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 1 102 560 € |
| 2021 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 580 413 € |
| 2020 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 706 081 € |
| 2019 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 888 147 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Toitlustamine Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 28.04.2014 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 1 602 802 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 1 602 802 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 23 |
| 2024 | 20 |
| 2023 | 20 |
| 2022 | 17 |
| 2021 | 16 |
| 2020 | 19 |
| 2019 | 23 |
| 2018 | 22 |
| 2017 | 22 |
| 2016 | 26 |
| 2015 | 33 |
| 2014 | 33 |
| 2013 | 25 |
| 2012 | 18 |
| 2011 | 18 |
| 2010 | 17 |
| 2009 | 16 |
| 2008 | 16 |
| 2007 | 16 |
| 2006 | 16 |
| 2005 | 19 |
| 2004 | 19 |
| 2003 | 19 |
| 2002 | 19 |
| 2001 | 16 |
| 2000 | 15 |
| 1999 | 22 |
| 1998 | 21 |
| 1997 | 10 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 602 802 € | 1 449 996 € | 1 402 481 € | 1 102 560 € | 580 413 € | 706 081 € | 888 147 € |
| Ärikasum | 312 373 € | 268 066 € | 281 081 € | 157 226 € | 10 708 € | 72 717 € | 75 814 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 156 989 € | 268 704 € | 281 128 € | 157 254 € | 75 816 € | 78 816 € | 79 277 € |
| Aruandeaasta kasum | 156 989 € | 268 704 € | 281 128 € | 157 254 € | 75 816 € | 78 816 € | 79 277 € |
| Tööjõukulud | 449 722 € | 417 789 € | 344 512 € | 265 275 € | 194 666 € | 231 878 € | 267 647 € |
| Põhivarade kulum | 4678 € | 4209 € | 1669 € | 1311 € | 1284 € | 1837 € | 2323 € |
| Varad kokku | 1 371 964 € | 1 198 037 € | 921 058 € | 617 456 € | 429 359 € | 348 112 € | 295 018 € |
| sh käibevarad | 1 362 863 € | 1 186 158 € | 906 940 € | 613 649 € | 426 091 € | 346 158 € | 291 227 € |
| sh põhivarad | 9101 € | 11 879 € | 14 118 € | 3807 € | 3268 € | 1954 € | 3791 € |
| sh raha | 1 065 338 € | 807 916 € | 679 663 € | 385 007 € | 210 606 € | 128 562 € | 68 810 € |
| Omakapital | 1 232 216 € | 1 075 227 € | 806 524 € | 525 396 € | 368 143 € | 292 326 € | 213 510 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 11 504 € | 11 504 € | 11 504 € | 11 504 € | 11 504 € | 11 504 € | 11 504 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1 062 573 € | 793 869 € | 512 742 € | 355 488 € | 279 673 € | 200 856 € | 121 579 € |
| Lühiajalised kohustised | 139 748 € | 122 810 € | 114 534 € | 92 060 € | 61 216 € | 55 786 € | 81 508 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 23 | 20 | 20 | 17 | 16 | 19 | 23 |
| Ärikasum enne kulumit | 317 051 € | 272 275 € | 282 750 € | 158 537 € | 11 992 € | 74 554 € | 78 137 € |
| Aruanne esitatud | 20.05.2026 | 09.06.2025 | 09.05.2024 | 26.05.2023 | 01.06.2022 | 20.05.2021 | 21.05.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,8 % | 89,7 % | 87,6 % | 85,1 % | 85,7 % | 84,0 % | 72,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 9,8 % | 18,5 % | 20,0 % | 14,3 % | 13,1 % | 11,2 % | 8,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.