Registrikaart · Äriregistri kanne 10326398
US PARTS BALTI OÜ
- Registrikood10326398
- Asutatud1997 (28 a)
- Töötajaid 20256
- Müügitulu 20251 016 366 €
- KMKR numberEE100181706
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- US PARTS BALTI OÜ
- Registrikood
- 10326398
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.11.1997
- KMKR number
- EE100181706
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Järveotsa tee 50b
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 73 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 6 töötajat viimases aruandes | +6 | |
| Müügitulu | 1 016 366 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 939 788 € → 1 016 366 € | +2,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3724437212
- Telefon+3726550615
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47821 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | Põhitegevusala |
| 95311 | Mootorsõidukite remont ja hooldus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 971 798 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 971 798 € |
| 2025 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 44 568 € |
| 2024 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 827 013 € |
| 2024 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 112 775 € |
| 2023 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 900 047 € |
| 2023 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 122 734 € |
| 2022 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 819 735 € |
| 2022 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 144 659 € |
| 2021 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 825 846 € |
| 2021 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 145 738 € |
| 2020 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 716 550 € |
| 2020 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 126 450 € |
| 2019 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 736 349 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 129 944 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 6 |
| 2024 | 8 |
| 2023 | 8 |
| 2022 | 8 |
| 2021 | 8 |
| 2020 | 8 |
| 2019 | 8 |
| 2018 | 10 |
| 2017 | 10 |
| 2016 | 10 |
| 2015 | 10 |
| 2014 | 10 |
| 2013 | 9 |
| 2012 | 9 |
| 2011 | 6 |
| 2010 | 6 |
| 2005 | 7 |
| 2004 | 7 |
| 2003 | 7 |
| 2002 | 8 |
| 2001 | 9 |
| 2000 | 10 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 016 366 € | 939 788 € | 1 022 781 € | 964 394 € | 971 584 € | 843 000 € | 866 293 € |
| Ärikasum enne makse | −29 662 € | −247 504 € | −170 542 € | −191 379 € | −94 303 € | 36 461 € | 2670 € |
| Aruandeaasta kasum | −29 662 € | −247 504 € | −170 542 € | −191 379 € | −94 303 € | 36 461 € | 2670 € |
| Tööjõukulud | 273 672 € | 271 780 € | 282 851 € | 270 383 € | 287 690 € | 268 489 € | 262 114 € |
| Varad kokku | 859 167 € | 851 459 € | 877 372 € | 782 075 € | 720 166 € | 721 814 € | 2 381 398 € |
| sh käibevarad | 720 745 € | 711 837 € | 736 550 € | 639 253 € | 562 646 € | 540 105 € | 2 180 222 € |
| sh raha | 21 169 € | 25 063 € | 39 258 € | 29 115 € | 31 161 € | 18 382 € | 11 503 € |
| Omakapital | 556 649 € | −595 345 € | −347 841 € | −177 299 € | 14 080 € | 108 383 € | 71 922 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 28 160 € | 28 160 € | 28 160 € | 28 160 € | 28 160 € | 28 160 € | 28 160 € |
| Lühiajalised kohustised | 302 518 € | 1 446 804 € | 1 225 213 € | 959 374 € | 706 086 € | 613 431 € | 2 309 476 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 6 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 |
| Omakapitali osakaal varadest | 64,8 % | −69,9 % | −39,6 % | −22,7 % | 2,0 % | 15,0 % | 3,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −2,9 % | −26,3 % | −16,7 % | −19,8 % | −9,7 % | 4,3 % | 0,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.