Registrikaart · Äriregistri kanne 10327363
OSAÜHING KODUAKEN
- Registrikood10327363
- Asutatud1997 (28 a)
- Töötajaid 202524
- Müügitulu 20253 593 628 €
- KMKR numberEE100335905
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OSAÜHING KODUAKEN
- Registrikood
- 10327363
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.11.1997
- KMKR number
- EE100335905
- Osa- või aktsiakapital
- 95 860 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Anija vald, Härmakosu küla, Tehnopargi vkt 3
- Aadress kehtib alates
- 02.11.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Ülo Hõrrak | 100 % · 95 860 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Ülo Hõrrak | Juhatuse liige | 02.11.2022 |
| Henri Kristo Hõrrak | Prokurist | 04.11.2022 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Ülo Hõrrak | otsene osalus | 19.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 86 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 24 töötajat viimases aruandes | +20 | |
| Müügitulu | 3 593 628 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 3 498 706 € → 3 593 628 € | +0,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726066260
- Telefon+3726066266
- Veebilehtkoduaken.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 22231 | Plastuste, -akende, -vaheseinte jms tootmine | Põhitegevusala |
| 4399 | Muud mujal liigitamata eriehitustööd | |
| 46901 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Plastuste, -akende, -vaheseinte jms tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 2 657 212 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Plastuste, -akende, -vaheseinte jms tootmine EMTAK 2025 | 2 657 212 € |
| 2025 | Muud mujal liigitamata eriehitustööd EMTAK 2025 | 552 103 € |
| 2025 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 384 313 € |
| 2024 | Plastuste, -akende, -vaheseinte jms tootmine EMTAK 2025 | 2 522 969 € |
| 2024 | Muud mujal liigitamata eriehitustööd EMTAK 2025 | 502 101 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 473 636 € |
| 2023 | Plastuste, -akende, -vaheseinte jms tootmine EMTAK 2008 | 3 167 820 € |
| 2023 | Metalluste ja -akende tootmine EMTAK 2008 | 792 027 € |
| 2023 | Muud mujal liigitamata eriehitustööd EMTAK 2008 | 503 620 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 332 048 € |
| 2022 | Plastuste, -akende, -vaheseinte jms tootmine EMTAK 2008 | 4 247 425 € |
| 2022 | Metalluste ja -akende tootmine EMTAK 2008 | 1 115 900 € |
| 2022 | Muud mujal liigitamata eriehitustööd EMTAK 2008 | 452 131 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 199 102 € |
| 2021 | Plastuste, -akende, -vaheseinte jms tootmine EMTAK 2008 | 3 282 517 € |
| 2021 | Metalluste ja -akende tootmine EMTAK 2008 | 592 196 € |
| 2021 | Muud mujal liigitamata eriehitustööd EMTAK 2008 | 419 294 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 211 584 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 30 597 € |
| 2020 | Plastuste, -akende, -vaheseinte jms tootmine EMTAK 2008 | 2 555 112 € |
| 2020 | Muud mujal liigitamata eriehitustööd EMTAK 2008 | 435 517 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 156 451 € |
| 2020 | Metalluste ja -akende tootmine EMTAK 2008 | 105 187 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 37 390 € |
| 2019 | Plastuste, -akende, -vaheseinte jms tootmine EMTAK 2008 | 2 488 226 € |
| 2019 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 505 194 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 202 024 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 31 602 € |
| 2019 | Metalluste ja -akende tootmine EMTAK 2008 | 3504 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 03.01.2018 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 167 288 € ehk 5 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 3 426 340 € |
| Müük Euroopa Liidu riikidele, muud | 167 288 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 24 |
| 2024 | 24 |
| 2023 | 32 |
| 2022 | 40 |
| 2021 | 40 |
| 2020 | 38 |
| 2019 | 40 |
| 2018 | 42 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 36 |
| 2015 | 33 |
| 2014 | 33 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 34 |
| 2011 | 33 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 44 |
| 2006 | 40 |
| 2004 | 32 |
| 2003 | 30 |
| 2002 | 23 |
| 2001 | 19 |
| 2000 | 19 |
| 1998 | 8 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 593 628 € | 3 498 706 € | 4 795 515 € | 6 014 558 € | 4 536 188 € | 3 289 657 € | 3 230 550 € |
| Ärikasum | −120 359 € | −118 997 € | −170 710 € | 334 099 € | 162 484 € | −95 977 € | 72 234 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −124 420 € | −122 412 € | −181 186 € | 326 766 € | 157 987 € | −98 897 € | 67 553 € |
| Aruandeaasta kasum | −124 420 € | −122 412 € | −181 186 € | 314 266 € | 157 987 € | −98 897 € | 67 553 € |
| Tööjõukulud | 773 537 € | 708 904 € | 813 861 € | 1 018 406 € | 797 442 € | 639 813 € | 646 142 € |
| Põhivarade kulum | 39 067 € | 36 278 € | 39 541 € | 48 715 € | 46 452 € | 62 163 € | 77 765 € |
| Varad kokku | 654 548 € | 654 080 € | 910 800 € | 1 358 260 € | 1 484 536 € | 737 658 € | 1 232 376 € |
| sh käibevarad | 550 753 € | 493 222 € | 780 239 € | 1 091 093 € | 1 264 116 € | 546 309 € | 585 307 € |
| sh põhivarad | 103 795 € | 160 858 € | 130 561 € | 267 167 € | 220 420 € | 191 349 € | 647 069 € |
| sh raha | 8777 € | 49 508 € | 83 937 € | 167 558 € | 71 134 € | 38 038 € | 5326 € |
| Omakapital | 57 779 € | 182 199 € | 304 611 € | 564 978 € | 300 719 € | 142 732 € | 640 368 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 95 860 € | 95 860 € | 95 860 € | 95 860 € | 95 867 € | 95 867 € | 95 867 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 76 752 € | 199 164 € | 380 350 € | 145 265 € | 37 278 € | 136 175 € | 467 361 € |
| Lühiajalised kohustised | 588 764 € | 453 072 € | 576 972 € | 737 663 € | 1 100 499 € | 532 588 € | 476 320 € |
| Pikaajalised kohustised | 8005 € | 18 809 € | 29 217 € | 55 619 € | 83 318 € | 62 338 € | 115 688 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 24 | 24 | 32 | 40 | 40 | 38 | 40 |
| Ärikasum enne kulumit | −81 292 € | −82 719 € | −131 169 € | 382 814 € | 208 936 € | −33 814 € | 149 999 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 30.06.2024 | 30.06.2023 | 06.05.2022 | 30.06.2021 | 31.10.2020 |
| Auditeeritud | — | — | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 8,8 % | 27,9 % | 33,4 % | 41,6 % | 20,3 % | 19,3 % | 52,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −3,5 % | −3,5 % | −3,8 % | 5,2 % | 3,5 % | −3,0 % | 2,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.