OSAÜHING MAGISTRUM
- Registrikood10328090
- Asutatud1997 (28 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202539 774 €
Üldandmed
- Ärinimi
- OSAÜHING MAGISTRUM
- Registrikood
- 10328090
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.11.1997
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Magdaleena tn 13
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
62/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 39 774 € | +10,4 |
| Müügitulu muutus | 32 957 € → 39 774 € | +6,2 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725024050
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 55204 | Külaliskorterid | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Külaliskorterid teenis ettevõte 2025. aastal 39 774 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Külaliskorterid EMTAK 2025 | 39 774 € |
| 2024 | Külaliskorterid EMTAK 2025 | 32 957 € |
| 2022 | Muu majutus EMTAK 2008 | 29,00 € |
| 2021 | Muu majutus EMTAK 2008 | 3453 € |
| 2020 | Muu majutus EMTAK 2008 | 2290 € |
| 2019 | Muu majutus EMTAK 2008 | 7110 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
| 2003 | 0 |
| 2000 | 0 |
| 1998 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 39 774 € | 33 407 € | 0,00 € | 29,00 € | 3453 € | 2290 € | 7110 € |
| Ärikasum enne makse | 2862 € | 12 044 € | −2894 € | −2382 € | 45,00 € | 20,00 € | 3789 € |
| Aruandeaasta kasum | 2862 € | 12 044 € | −2894 € | −2382 € | 45,00 € | 20,00 € | 3789 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 226 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 21 305 € | 14 847 € | 2803 € | 5697 € | 8080 € | 8035 € | 8015 € |
| sh käibevarad | 19 953 € | 13 011 € | 2276 € | 4873 € | 8080 € | 8035 € | 8015 € |
| sh raha | 19 953 € | 13 011 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 17 709 € | 14 847 € | 2803 € | 5697 € | 8080 € | 8035 € | 8015 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 3596 € | — | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 83,1 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 7,2 % | 36,1 % | — | -8213,8 % | 1,3 % | 0,9 % | 53,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.