Registrikaart · Äriregistri kanne 10328612
SURVEPESU OSAÜHING
- Registrikood10328612
- Asutatud1997 (28 a)
- Töötajaid 202512
- Müügitulu 2025643 949 €
- KMKR numberEE100048221
- Sellel aadressil on registreeritud 127 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- SURVEPESU OSAÜHING
- Registrikood
- 10328612
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.11.1997
- KMKR number
- EE100048221
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Värvi tn 5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 72 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 12 töötajat viimases aruandes | +12 | |
| Müügitulu | 643 949 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 763 668 € → 643 949 € | -4,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726563247
- Mobiil+3725242424
- Telefon+3726563247
- Veebilehtsurvepesu.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43999 | Muud eriehitustööd | Põhitegevusala |
| 37001 | Kanalisatsioon ja heitveekäitlus | |
| 39001 | Saastekäitlus ja muud jäätmekäitlustegevused |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud eriehitustööd teenis ettevõte 2025. aastal 527 738 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud eriehitustööd EMTAK 2025 | 527 738 € |
| 2025 | Saastekäitlus ja muud jäätmekäitlustegevused EMTAK 2025 | 61 866 € |
| 2025 | Kanalisatsioon ja heitveekäitlus EMTAK 2025 | 54 345 € |
| 2024 | Muud eriehitustööd EMTAK 2025 | 678 322 € |
| 2024 | Saastekäitlus ja muud jäätmekäitlustegevused EMTAK 2025 | 67 849 € |
| 2024 | Kanalisatsioon ja heitveekäitlus EMTAK 2025 | 17 497 € |
| 2023 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 1 070 256 € |
| 2023 | Kanalisatsioon ja heitveekäitlus EMTAK 2008 | 44 370 € |
| 2023 | Saastekäitlus ja muud jäätmekäitlustegevused EMTAK 2008 | 27 760 € |
| 2022 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 1 114 050 € |
| 2022 | Saastekäitlus ja muud jäätmekäitlustegevused EMTAK 2008 | 73 693 € |
| 2022 | Kanalisatsioon ja heitveekäitlus EMTAK 2008 | 18 776 € |
| 2021 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 1 047 120 € |
| 2021 | Kanalisatsioon ja heitveekäitlus EMTAK 2008 | 36 790 € |
| 2021 | Saastekäitlus ja muud jäätmekäitlustegevused EMTAK 2008 | 30 142 € |
| 2020 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 1 246 818 € |
| 2020 | Saastekäitlus ja muud jäätmekäitlustegevused EMTAK 2008 | 61 187 € |
| 2020 | Kanalisatsioon ja heitveekäitlus EMTAK 2008 | 32 548 € |
| 2019 | Muud eriehitustööd EMTAK 2008 | 1 468 998 € |
| 2019 | Saastekäitlus ja muud jäätmekäitlustegevused EMTAK 2008 | 66 699 € |
| 2019 | Kanalisatsioon ja heitveekäitlus EMTAK 2008 | 16 958 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 12 |
| 2024 | 14 |
| 2023 | 20 |
| 2022 | 25 |
| 2021 | 30 |
| 2020 | 30 |
| 2019 | 30 |
| 2018 | 23 |
| 2017 | 22 |
| 2016 | 21 |
| 2015 | 20 |
| 2014 | 15 |
| 2013 | 15 |
| 2012 | 15 |
| 2011 | 16 |
| 2010 | 17 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 23 |
| 2007 | 32 |
| 2006 | 32 |
| 2005 | 16 |
| 2004 | 12 |
| 2003 | 17 |
| 2002 | 12 |
| 2001 | 9 |
| 2000 | 7 |
| 1999 | 6 |
| 1998 | 6 |
| 1997 | 11 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 643 949 € | 763 668 € | 1 142 386 € | 1 206 519 € | 1 114 052 € | 1 340 553 € | 1 552 655 € |
| Ärikasum enne makse | 6053 € | 31 543 € | 33 924 € | 24 182 € | 26 783 € | 40 718 € | 51 972 € |
| Aruandeaasta kasum | 3675 € | 27 771 € | 25 649 € | 14 079 € | 15 127 € | 26 233 € | 41 136 € |
| Tööjõukulud | 246 916 € | 289 807 € | 488 885 € | 573 321 € | 581 142 € | 727 504 € | 694 369 € |
| Varad kokku | 106 881 € | 95 458 € | 140 152 € | 92 914 € | 115 993 € | 103 118 € | 266 944 € |
| sh käibevarad | 106 881 € | 95 458 € | 140 152 € | 92 914 € | 115 993 € | 103 044 € | 266 429 € |
| sh raha | 47 001 € | 55 327 € | 65 028 € | 19 920 € | 23 304 € | 46 398 € | 122 847 € |
| Omakapital | 9907 € | 31 232 € | 28 461 € | 17 037 € | 18 258 € | 29 081 € | 43 948 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 96 974 € | 64 226 € | 111 691 € | 75 877 € | 97 735 € | 74 037 € | 222 996 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 12 | 14 | 20 | 25 | 30 | 30 | 30 |
| Omakapitali osakaal varadest | 9,3 % | 32,7 % | 20,3 % | 18,3 % | 15,7 % | 28,2 % | 16,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,6 % | 3,6 % | 2,2 % | 1,2 % | 1,4 % | 2,0 % | 2,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.