Registrikaart · Äriregistri kanne 10331560
Aconit OÜ
- Registrikood10331560
- Asutatud1997 (28 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025388 243 €
- KMKR numberEE100623206
- Sellel aadressil on registreeritud 51 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Aconit OÜ
- Registrikood
- 10331560
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 27.11.1997
- KMKR number
- EE100623206
- Osa- või aktsiakapital
- 25 688 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Võru tn 11
- Aadress kehtib alates
- 07.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Mihhail Gofaizen | 64,93 % · 16 678 € | Ainuomand | 27.08.2024 |
| Victor Gofayzen | 21,64 % · 5559 € | Ainuomand | 27.08.2024 |
| Diana Sinisalu | 13,43 % · 3451 € | Ainuomand | 27.08.2024 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Diana Sinisalu | Juhatuse liige | 10.03.2003 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| MIHHAIL GOFAIZEN | otsene osalus | 13.09.2018 |
| Diana Sinisalu | otsene osalus | 13.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 69 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 388 243 € | +19,5 | |
| Müügitulu muutus | 357 726 € → 388 243 € | +2,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726323710
- Telefon+3726323710
- Telefon+3726324445
- Telefon+3726328830
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46461 | Ravimite ja muude apteegikaupade hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Ravimite ja muude apteegikaupade hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 388 243 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Ravimite ja muude apteegikaupade hulgimüük EMTAK 2025 | 388 243 € |
| 2024 | Ravimite ja muude apteegikaupade hulgimüük EMTAK 2025 | 357 726 € |
| 2023 | Ravimite ja muude apteegikaupade hulgimüük EMTAK 2008 | 331 681 € |
| 2022 | Ravimite ja muude apteegikaupade hulgimüük EMTAK 2008 | 346 601 € |
| 2021 | Ravimite ja muude apteegikaupade hulgimüük EMTAK 2008 | 310 315 € |
| 2020 | Ravimite ja muude apteegikaupade hulgimüük EMTAK 2008 | 300 853 € |
| 2019 | Ravimite ja muude apteegikaupade hulgimüük EMTAK 2008 | 292 821 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 2341 € ehk 1 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 385 902 € |
| Soome | 2341 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 4 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 2 |
| 2008 | 2 |
| 2007 | 2 |
| 2006 | 4 |
| 2005 | 6 |
| 2004 | 6 |
| 2003 | 7 |
| 2002 | 7 |
| 2001 | 6 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 388 243 € | 357 726 € | 331 681 € | 346 601 € | 310 315 € | 300 853 € | 292 821 € |
| Ärikasum | 1056 € | 2030 € | 1465 € | 3535 € | 3315 € | 6145 € | 209 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 169 € | 671 € | 85,00 € | 2887 € | 2768 € | 5948 € | 40,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 169 € | 671 € | 85,00 € | 2366 € | 1721 € | 4603 € | 40,00 € |
| Tööjõukulud | 34 031 € | 32 423 € | 32 418 € | 32 911 € | 26 744 € | 26 751 € | 24 432 € |
| Põhivarade kulum | 25 855 € | 25 455 € | 14 482 € | 4665 € | 1909 € | 1495 € | 1365 € |
| Varad kokku | 273 226 € | 253 824 € | 278 222 € | 212 165 € | 143 227 € | 167 910 € | 154 070 € |
| sh käibevarad | 213 139 € | 167 883 € | 169 206 € | 96 927 € | 129 994 € | 164 201 € | 148 865 € |
| sh põhivarad | 60 087 € | 85 941 € | 109 016 € | 115 238 € | 13 233 € | 3709 € | 5205 € |
| sh raha | 27 497 € | 23 550 € | 12 959 € | 5050 € | 18 306 € | 22 726 € | 8849 € |
| Omakapital | 45 668 € | 45 499 € | 44 828 € | 44 743 € | 45 577 € | 49 136 € | 50 293 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 25 688 € | 25 688 € | — | — | — | — | — |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 17 630 € | 16 959 € | 16 874 € | 14 508 € | 15 987 € | 16 664 € | 22 384 € |
| Lühiajalised kohustised | 147 823 € | 123 331 € | 139 094 € | 68 322 € | 97 650 € | 118 774 € | 103 777 € |
| Pikaajalised kohustised | 79 735 € | 84 994 € | 94 300 € | 99 100 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | 26 911 € | 27 485 € | 15 947 € | 8200 € | 5224 € | 7640 € | 1574 € |
| Aruanne esitatud | 12.06.2026 | 07.05.2025 | 02.07.2024 | 14.06.2023 | 04.07.2022 | 28.07.2021 | 13.09.2020 |
| Auditeeritud | — | — | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 16,7 % | 17,9 % | 16,1 % | 21,1 % | 31,8 % | 29,3 % | 32,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,0 % | 0,2 % | 0,0 % | 0,7 % | 0,6 % | 1,5 % | 0,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.