Registrikaart · Äriregistri kanne 10334788
OÜ Voore Mets
- Registrikood10334788
- Asutatud2002 (24 a)
- Töötajaid 202516
- Müügitulu 20255 936 955 €
- KMKR numberEE102144835
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Voore Mets
- Registrikood
- 10334788
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 24.01.2002
- KMKR number
- EE102144835
- Osa- või aktsiakapital
- 3250 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Jõgeva maakond, Jõgeva vald, Jõgeva linn, Tellissaare tn 1
- Aadress kehtib alates
- 30.05.2019
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Omanikukonto: VALGA PUU OÜ | 100 % · 3250 € | Ainuomand | 16.08.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Koit Viliberg | Juhatuse liige | 03.05.2019 |
| Nasdaq CSD SE | Osade registripidaja | 06.06.2020 |
| Marko Raid | Juhatuse liige | 16.11.2021 |
| Jüri Tambets | Juhatuse liige | 16.02.2024 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Andres Olesk | kaudne osalus | 26.08.2019 |
| Raul Kirjanen | kaudne osalus | 30.06.2021 |
| Anders Anderson | kaudne osalus | 12.01.2023 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 79 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 24 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 16 töötajat viimases aruandes | +16 | |
| Müügitulu | 5 936 955 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 6 486 551 € → 5 936 955 € | -2,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37258440269
- Veebilehtvooremets.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 02201 | Metsavarumine | Põhitegevusala |
| 46831 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Metsavarumine teenis ettevõte 2025. aastal 5 104 724 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Metsavarumine EMTAK 2025 | 5 104 724 € |
| 2025 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2025 | 832 231 € |
| 2024 | Metsavarumine EMTAK 2025 | 5 803 908 € |
| 2024 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2025 | 682 643 € |
| 2023 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 6 994 323 € |
| 2023 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 1 643 873 € |
| 2022 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 9 318 784 € |
| 2022 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 2 044 066 € |
| 2021 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 7 320 682 € |
| 2020 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 3 884 338 € |
| 2019 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 1 793 611 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Metsakorraldustööde tegevusluba Keskkond | Tegevusluba | Kehtiv | 14.09.2023 |
| Ühenduse tegevusloa kinnitatud ärakiri (veosevedu) Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 28.09.2023 — 28.08.2029 |
| Veosevedu Transport | Tegevusluba | Kehtiv | 29.08.2019 — 28.08.2029 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 5399 € ehk 0 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 6 268 188 € |
| Müük Euroopa Liidu riikidele, muud | 5399 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 16 |
| 2024 | 17 |
| 2023 | 18 |
| 2022 | 14 |
| 2021 | 13 |
| 2020 | 13 |
| 2019 | 7 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
| 2003 | 0 |
| 2002 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 273 587 € | 6 966 534 € | 9 268 374 € | 11 597 917 € | 8 072 689 € | 4 178 310 € | 1 892 290 € |
| Ärikasum | 42 630 € | 279 292 € | 159 736 € | 797 225 € | 273 919 € | 4275 € | −147 117 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −64 646 € | 138 479 € | 14 329 € | 708 590 € | 197 913 € | −28 117 € | −163 305 € |
| Aruandeaasta kasum | −64 646 € | 138 479 € | 14 329 € | 708 590 € | 197 913 € | −28 117 € | −163 305 € |
| Tööjõukulud | 739 414 € | 770 673 € | 730 181 € | 553 061 € | 444 981 € | 414 370 € | 193 154 € |
| Põhivarade kulum | 570 028 € | 595 696 € | 548 938 € | 307 748 € | 193 978 € | 165 620 € | 77 554 € |
| Varad kokku | 4 389 165 € | 4 641 094 € | 5 398 140 € | 5 859 294 € | 3 579 767 € | 2 374 770 € | 1 550 645 € |
| sh käibevarad | 1 314 477 € | 1 358 851 € | 1 821 462 € | 2 516 299 € | 1 263 202 € | 850 151 € | 626 804 € |
| sh põhivarad | 3 074 688 € | 3 282 243 € | 3 576 678 € | 3 342 995 € | 2 316 565 € | 1 524 619 € | 923 841 € |
| sh raha | 279 931 € | 344 593 € | 81 959 € | 725 099 € | 194 828 € | 104 482 € | 123 017 € |
| Omakapital | 1 805 855 € | 1 870 501 € | 1 732 022 € | 1 717 693 € | 1 009 103 € | 811 190 € | 839 307 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3250 € | 3250 € | 3250 € | 3250 € | 3250 € | 3250 € | 3250 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 868 001 € | 729 522 € | 715 193 € | 6603 € | −191 310 € | −163 193 € | 112 € |
| Lühiajalised kohustised | 961 613 € | 1 211 754 € | 1 536 738 € | 2 015 280 € | 954 298 € | 516 086 € | 291 184 € |
| Pikaajalised kohustised | 1 621 697 € | 1 558 839 € | 2 129 380 € | 2 126 321 € | 1 616 366 € | 1 047 494 € | 420 154 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 16 | 17 | 18 | 14 | 13 | 13 | 7 |
| Ärikasum enne kulumit | 612 658 € | 874 988 € | 708 674 € | 1 104 973 € | 467 897 € | 169 895 € | −69 563 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 30.06.2024 | 30.06.2023 | 30.06.2022 | 30.06.2021 | 18.06.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 41,1 % | 40,3 % | 32,1 % | 29,3 % | 28,2 % | 34,2 % | 54,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −1,0 % | 2,0 % | 0,2 % | 6,1 % | 2,5 % | −0,7 % | −8,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.