Osaühing Pantole
- Registrikood10335013
- Asutatud1997 (28 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025164 568 €
- KMKR numberEE100602780
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing Pantole
- Registrikood
- 10335013
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 01.12.1997
- KMKR number
- EE100602780
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Papli tn 13
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
65/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 |
| Müügitulu | 164 568 € | +16 |
| Müügitulu muutus | 164 835 € → 164 568 € | 0 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725182143
- Telefon +3724425736
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 55101 | Hotellid | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Hotellid teenis ettevõte 2025. aastal 131 634 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Hotellid EMTAK 2025 | 131 634 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 32 934 € |
| 2024 | Hotellid EMTAK 2025 | 144 965 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 19 870 € |
| 2023 | Hotellid EMTAK 2008 | 188 759 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 20 770 € |
| 2023 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 694 € |
| 2023 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 473 € |
| 2022 | Hotellid EMTAK 2008 | 179 222 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 29 438 € |
| 2022 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 9597 € |
| 2022 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 999 € |
| 2021 | Hotellid EMTAK 2008 | 125 649 € |
| 2021 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 31 129 € |
| 2021 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 672 € |
| 2020 | Hotellid EMTAK 2008 | 81 383 € |
| 2020 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 21 332 € |
| 2020 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 1582 € |
| 2019 | Hotellid EMTAK 2008 | 332 034 € |
| 2019 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 167 396 € |
| 2019 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 6396 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 6 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 6 |
| 2019 | 11 |
| 2018 | 10 |
| 2017 | 21 |
| 2016 | 22 |
| 2015 | 15 |
| 2014 | 15 |
| 2013 | 5 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 3 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 3 |
| 2008 | 4 |
| 2007 | 6 |
| 2006 | 5 |
| 2005 | 9 |
| 2004 | 11 |
| 2002 | 12 |
| 2001 | 11 |
| 2000 | 9 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 164 568 € | 164 835 € | 210 697 € | 219 256 € | 157 450 € | 104 297 € | 505 826 € |
| Ärikasum enne makse | −16 187 € | −5807 € | 19 362 € | 74 052 € | 27 365 € | −63 703 € | 13 218 € |
| Aruandeaasta kasum | −16 187 € | −5807 € | 19 362 € | 74 052 € | 27 365 € | −63 703 € | 13 218 € |
| Tööjõukulud | 46 466 € | 61 881 € | 67 794 € | 44 312 € | 38 988 € | 46 549 € | 112 591 € |
| Varad kokku | 245 176 € | 305 735 € | 320 634 € | 297 273 € | 290 810 € | 333 245 € | 426 687 € |
| sh käibevarad | 31 354 € | 83 337 € | 85 009 € | 50 821 € | 33 303 € | 60 341 € | 114 977 € |
| sh raha | 26 709 € | 81 846 € | 82 292 € | 46 930 € | 30 731 € | 57 091 € | 37 057 € |
| Omakapital | 144 402 € | 110 589 € | 116 396 € | 147 034 € | 72 982 € | 45 617 € | 109 320 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 4049 € | 58 421 € | 62 513 € | 8514 € | 40 103 € | 53 035 € | 58 474 € |
| Pikaajalised kohustised | 96 725 € | 136 725 € | 141 725 € | 141 725 € | 177 725 € | 234 593 € | 258 893 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 4 | 6 | 4 | 4 | 6 | 11 |
| Omakapitali osakaal varadest | 58,9 % | 36,2 % | 36,3 % | 49,5 % | 25,1 % | 13,7 % | 25,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -9,8 % | -3,5 % | 9,2 % | 33,8 % | 17,4 % | -61,1 % | 2,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.