Registrikaart · Äriregistri kanne 10335894
Osaühing Flint Kaubandus
- Registrikood10335894
- Asutatud1997 (28 a)
- Töötajaid 202511
- Müügitulu 20253 467 229 €
- KMKR numberEE100218763
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Flint Kaubandus
- Registrikood
- 10335894
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 11.12.1997
- KMKR number
- EE100218763
- Osa- või aktsiakapital
- 3356 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Kõo küla, Andrese
- Aadress kehtib alates
- 13.12.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Omanikukonto: Kõrgesaare OÜ | 100 % · 3356 € | Ainuomand | 20.05.2026 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Jaan Sihv | Juhatuse liige | 02.01.2006 |
| Nasdaq CSD SE | Osade registripidaja | 20.02.2026 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Jaan Sihv | otsene osalus | 11.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 77 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 11 töötajat viimases aruandes | +11 | |
| Müügitulu | 3 467 229 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 3 317 620 € → 3 467 229 € | +1,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47789 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük | Põhitegevusala |
| 95311 | Mootorsõidukite remont ja hooldus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mujal liigitamata kaupade jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 3 454 174 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2025 | 3 454 174 € |
| 2025 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 13 055 € |
| 2024 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2025 | 3 308 525 € |
| 2024 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 9095 € |
| 2023 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2008 | 3 862 662 € |
| 2023 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 158 387 € |
| 2022 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2008 | 4 508 214 € |
| 2022 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 95 012 € |
| 2021 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2008 | 3 302 956 € |
| 2021 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 194 921 € |
| 2020 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2008 | 3 018 446 € |
| 2020 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 132 374 € |
| 2019 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2008 | 2 885 806 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 84 297 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 177 140 € ehk 5 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 3 290 089 € |
| Müük Euroopa Liidu riikidele, muud | 177 140 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 11 |
| 2024 | 12 |
| 2023 | 13 |
| 2022 | 12 |
| 2021 | 10 |
| 2020 | 10 |
| 2019 | 11 |
| 2018 | 13 |
| 2017 | 13 |
| 2016 | 14 |
| 2015 | 13 |
| 2014 | 11 |
| 2013 | 11 |
| 2012 | 11 |
| 2011 | 11 |
| 2010 | 11 |
| 2009 | 11 |
| 2008 | 10 |
| 2007 | 9 |
| 2006 | 7 |
| 2005 | 9 |
| 2004 | 9 |
| 2003 | 9 |
| 2002 | 7 |
| 2001 | 6 |
| 2000 | 5 |
| 1999 | 12 |
| 1997 | 8 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 467 229 € | 3 317 636 € | 4 021 049 € | 4 664 484 € | 3 497 877 € | 3 150 820 € | 2 970 103 € |
| Ärikasum | 329 317 € | 386 879 € | 282 245 € | 604 475 € | 680 446 € | 485 799 € | 226 213 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 332 483 € | 431 759 € | 299 434 € | 609 330 € | 685 747 € | 485 725 € | 225 860 € |
| Aruandeaasta kasum | 332 483 € | 221 020 € | 295 844 € | 545 017 € | 558 878 € | 442 773 € | 170 253 € |
| Tööjõukulud | 293 891 € | 301 110 € | 326 640 € | 284 121 € | 241 935 € | 233 770 € | 235 759 € |
| Põhivarade kulum | 70 156 € | 85 492 € | 82 362 € | 53 615 € | 48 080 € | 45 967 € | 77 051 € |
| Varad kokku | 4 503 390 € | 4 240 894 € | 5 059 685 € | 4 752 242 € | 4 333 378 € | 4 150 086 € | 3 805 655 € |
| sh käibevarad | 4 169 618 € | 3 834 567 € | 4 461 450 € | 4 338 313 € | 4 085 108 € | 3 899 433 € | 3 551 054 € |
| sh põhivarad | 333 772 € | 406 327 € | 598 235 € | 413 929 € | 248 270 € | 250 653 € | 254 601 € |
| sh raha | 1 469 644 € | 1 209 929 € | 2 030 346 € | 1 747 294 € | 1 566 606 € | 1 491 502 € | 1 255 645 € |
| Omakapital | 3 954 706 € | 3 622 226 € | 4 201 206 € | 3 905 362 € | 3 610 344 € | 3 651 466 € | 3 458 693 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3356 € | 3356 € | 3356 € | 3356 € | 3356 € | 3356 € | 3356 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 3 617 694 € | 3 396 677 € | 3 900 833 € | 3 355 816 € | 3 046 937 € | 3 204 164 € | 3 283 911 € |
| Lühiajalised kohustised | 548 684 € | 613 761 € | 843 889 € | 822 777 € | 689 585 € | 495 393 € | 334 170 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 4907 € | 14 590 € | 24 103 € | 33 449 € | 3227 € | 12 792 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 11 | 12 | 13 | 12 | 10 | 10 | 11 |
| Ärikasum enne kulumit | 399 473 € | 472 371 € | 364 607 € | 658 090 € | 728 526 € | 531 766 € | 303 264 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 30.06.2024 | 31.05.2023 | 21.06.2022 | 01.07.2021 | 03.06.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 87,8 % | 85,4 % | 83,0 % | 82,2 % | 83,3 % | 88,0 % | 90,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 9,6 % | 6,7 % | 7,4 % | 11,7 % | 16,0 % | 14,1 % | 5,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.