Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10339544

SKIVERS HIDES OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlg 5907 €
  • Registrikood10339544
  • Asutatud1998 (28 a)
  • Töötajaid 20256
  • Müügitulu 2025586 020 €
  • KMKR numberEE100419902
  • EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 5907 € seisuga 05.09.2026.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

31/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
1998200320082013201820232026Asutatud 06.01.1998Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 06.01.1998 1998, Esimene aruanne 1999, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
SKIVERS HIDES OÜ
Registrikood
10339544
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
06.01.1998
KMKR number
EE100419902
Osa- või aktsiakapital
164 862 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Ida-Viru maakond, Narva linn, Kadastiku tn 57a
Aadress kehtib alates
05.12.2017

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Šamil Valitov100 % · 164 862 €Ainuomand02.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Šamil ValitovMenetlusdokumentide kättesaamiseks pädev isik05.12.2017
Šamil ValitovJuhatuse liige09.06.2020

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Šamil Valitovkõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige29.11.2022

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 31 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg28 aastat registris+25
Töötajate arv6 töötajat viimases aruandes+6
Müügitulu586 020 €+20
Müügitulu muutus1 263 625 € → 586 020 €-15
Maksuvõlgnimekirjas 5907 €-15
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
46241Toor- ja parknaha hulgimüükPõhitegevusala
47721Jalatsite ja nahktoodete jaemüük

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €476 tuh €952 tuh €1,4 mln €1,9 mln €201920201 903 453 €2021202220232024586 020 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Toor- ja parknaha hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 579 489 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Toor- ja parknaha hulgimüük EMTAK 2025579 489 €
2025Jalatsite ja nahktoodete jaemüük EMTAK 20256531 €
2024Toor- ja parknaha hulgimüük EMTAK 20251 255 504 €
2024Jalatsite ja nahktoodete jaemüük EMTAK 20258121 €
2023Toor- ja parknaha hulgimüük EMTAK 20081 858 354 €
2023Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 20088395 €
2022Naha ja karusnaha parkimine, töötlemine ja värvimine EMTAK 20081 366 360 €
2021Naha ja karusnaha parkimine, töötlemine ja värvimine EMTAK 20081 903 453 €
2020Toor- ja parknaha hulgimüük EMTAK 2008711 177 €
2020Naha ja karusnaha parkimine, töötlemine ja värvimine EMTAK 2008614 811 €
2020Muude keemiatoodete hulgimüük EMTAK 200826 766 €
2020Muude nahktoodete ja mistahes materjalist sarnaste toodete tootmine EMTAK 200824 738 €
2019Naha ja karusnaha parkimine, töötlemine ja värvimine EMTAK 2008734 440 €
2019Toor- ja parknaha hulgimüük EMTAK 2008599 846 €
2019Muude keemiatoodete hulgimüük EMTAK 200815 704 €
2019Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 20089440 €
2019Muude nahktoodete ja mistahes materjalist sarnaste toodete tootmine EMTAK 20089400 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Müügitulu riikide kaupa (2023)

Majandusaasta aruanded

Väljaspool Eestit teenitud 1 277 613 € ehk 68 % aruandeaasta müügitulust.

RiikMüügitulu
Müük Euroopa Liidu riikidele, muud723 047 €
Eesti589 136 €
Müük väljaspool Euroopa Liidu riike, muud554 566 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
06121824199920002001200220032420042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202462025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20256
20246
20239
20228
202113
202013
201917
201815
201718
201618
201523
201422
201319
201219
201119
201022
200922
200817
200721
200621
200521
200424
200320
200219
200115
200013
19999

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu586 020 €1 263 625 €1 866 749 €1 366 360 €1 903 453 €1 377 492 €1 368 830 €
Ärikasum−23 121 €−115 398 €−212 109 €603 215 €−244 736 €68 995 €−179 292 €
Kasum enne tulumaksustamist−24 885 €−116 611 €−213 343 €591 040 €−257 912 €58 866 €−190 868 €
Aruandeaasta kasum−24 885 €−116 611 €−213 343 €591 040 €−257 912 €58 866 €−190 868 €
Tööjõukulud83 593 €152 534 €152 672 €167 892 €193 814 €174 778 €184 715 €
Põhivarade kulum6925 €7473 €15 112 €21 766 €27 353 €21 085 €26 461 €
Varad kokku584 534 €666 308 €794 667 €1 224 149 €1 163 582 €1 512 851 €1 378 384 €
sh käibevarad506 425 €576 915 €697 059 €1 112 230 €822 518 €1 089 563 €976 745 €
sh põhivarad78 109 €89 393 €97 608 €111 919 €341 064 €423 288 €401 639 €
sh raha11 782 €35 071 €193 470 €280 286 €24 207 €79 066 €49 223 €
Omakapital465 377 €490 262 €607 025 €826 764 €327 964 €585 876 €527 010 €
sh osa- või aktsiakapital164 862 €164 862 €164 862 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum308 911 €425 522 €639 017 €54 373 €404 525 €345 659 €536 527 €
Lühiajalised kohustised102 855 €162 970 €171 383 €377 475 €551 755 €527 417 €566 276 €
Pikaajalised kohustised16 302 €13 076 €16 259 €19 910 €283 863 €399 558 €285 098 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)6698131317
Ärikasum enne kulumit−16 196 €−107 925 €−196 997 €624 981 €−217 383 €90 080 €−152 831 €
Aruanne esitatud25.06.202630.06.202528.06.202418.05.202327.10.202225.06.202122.07.2020
AuditeeritudJah
Omakapitali osakaal varadest79,6 %73,6 %76,4 %67,5 %28,2 %38,7 %38,2 %
Puhaskasumi määr müügitulust−4,2 %−9,2 %−11,4 %43,3 %−13,5 %4,3 %−13,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 5907 € seisuga 05.09.2026.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang