Registrikaart · Äriregistri kanne 10344255
OÜ CASABELLA
- Registrikood10344255
- Asutatud1997 (28 a)
- Töötajaid 20257
- Müügitulu 2025606 034 €
- KMKR numberEE100114883
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ CASABELLA
- Registrikood
- 10344255
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.12.1997
- KMKR number
- EE100114883
- Osa- või aktsiakapital
- 2555 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 22
- Aadress kehtib alates
- 07.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Ivo Tüksammel | 100 % · 2555 € | Ainuomand | 13.02.2026 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Ivo Tüksammel | Juhatuse liige | 30.01.2026 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Ivo Tüksammel | otsene osalus | 19.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 72 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 7 töötajat viimases aruandes | +7 | |
| Müügitulu | 606 034 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 614 093 € → 606 034 € | -0,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726522322
- Mobiil+37256666040
- Telefon+3726615888
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47789 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük | Põhitegevusala |
| 14299 | Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine | |
| 46421 | Rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük | |
| 47751 | Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük | |
| 79901 | Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus | |
| 96211 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mujal liigitamata kaupade jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 272 524 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2025 | 272 524 € |
| 2025 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 2025 | 210 456 € |
| 2025 | Rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük EMTAK 2025 | 83 331 € |
| 2025 | Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine EMTAK 2025 | 32 912 € |
| 2025 | Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük EMTAK 2025 | 6124 € |
| 2025 | Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus EMTAK 2025 | 687 € |
| 2024 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 2025 | 219 287 € |
| 2024 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2025 | 215 282 € |
| 2024 | Rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük EMTAK 2025 | 141 111 € |
| 2024 | Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine EMTAK 2025 | 32 059 € |
| 2024 | Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük EMTAK 2025 | 5747 € |
| 2024 | Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus EMTAK 2025 | 607 € |
| 2023 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 225 432 € |
| 2023 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2008 | 210 833 € |
| 2023 | Rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük EMTAK 2008 | 141 493 € |
| 2023 | Muude rõivaste ja rõivalisandite tootmine EMTAK 2008 | 36 472 € |
| 2023 | Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük EMTAK 2008 | 5484 € |
| 2023 | Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus EMTAK 2008 | 1421 € |
| 2022 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 190 224 € |
| 2022 | Rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük EMTAK 2008 | 175 263 € |
| 2022 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2008 | 113 535 € |
| 2022 | Muude rõivaste ja rõivalisandite tootmine EMTAK 2008 | 33 856 € |
| 2022 | Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük EMTAK 2008 | 12 735 € |
| 2022 | Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus EMTAK 2008 | 546 € |
| 2021 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 158 178 € |
| 2021 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2008 | 122 498 € |
| 2021 | Rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük EMTAK 2008 | 119 496 € |
| 2021 | Muude rõivaste ja rõivalisandite tootmine EMTAK 2008 | 25 416 € |
| 2021 | Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük EMTAK 2008 | 11 257 € |
| 2021 | Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus EMTAK 2008 | 1908 € |
| 2020 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 149 832 € |
| 2020 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2008 | 101 254 € |
| 2020 | Rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük EMTAK 2008 | 99 510 € |
| 2020 | Muude rõivaste ja rõivalisandite tootmine EMTAK 2008 | 37 530 € |
| 2020 | Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük EMTAK 2008 | 10 845 € |
| 2020 | Muu reserveerimine ja sellega seotud tegevus EMTAK 2008 | 1170 € |
| 2019 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 185 032 € |
| 2019 | Rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük EMTAK 2008 | 109 600 € |
| 2019 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2008 | 104 908 € |
| 2019 | Muude rõivaste ja rõivalisandite tootmine EMTAK 2008 | 21 793 € |
| 2019 | Kosmeetika ja tualetitarvete jaemüük EMTAK 2008 | 11 981 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 122 369 € ehk 20 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 483 665 € |
| Soome | 84 079 € |
| Rootsi | 38 290 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 7 |
| 2024 | 7 |
| 2023 | 7 |
| 2022 | 7 |
| 2021 | 7 |
| 2020 | 7 |
| 2019 | 7 |
| 2018 | 7 |
| 2017 | 7 |
| 2016 | 7 |
| 2015 | 8 |
| 2014 | 6 |
| 2013 | 6 |
| 2012 | 7 |
| 2011 | 7 |
| 2010 | 7 |
| 2009 | 7 |
| 2008 | 6 |
| 2007 | 6 |
| 2006 | 18 |
| 2005 | 6 |
| 2004 | 4 |
| 2003 | 5 |
| 2002 | 2 |
| 2001 | 2 |
| 2000 | 2 |
| 1999 | 2 |
| 1998 | 2 |
| 1997 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 606 034 € | 614 093 € | 621 135 € | 526 159 € | 438 753 € | 400 141 € | 437 701 € |
| Ärikasum | 6838 € | 5661 € | 9974 € | 6081 € | 7546 € | 6380 € | 7926 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 4419 € | 3385 € | 8023 € | 4362 € | 5144 € | 4482 € | 5455 € |
| Aruandeaasta kasum | 4419 € | 3385 € | 8023 € | 4362 € | 5144 € | 4482 € | 5455 € |
| Tööjõukulud | 223 518 € | 193 962 € | 172 207 € | 153 330 € | 139 807 € | 120 108 € | 134 890 € |
| Põhivarade kulum | 0,00 € | 1286 € | 3088 € | 3088 € | 3088 € | 3088 € | 2358 € |
| Varad kokku | 145 773 € | 131 201 € | 151 938 € | 134 122 € | 135 244 € | 133 971 € | 127 994 € |
| sh käibevarad | 145 773 € | 131 201 € | 150 652 € | 129 747 € | 127 781 € | 123 420 € | 114 354 € |
| sh põhivarad | — | 0,00 € | 1286 € | 4375 € | 7463 € | 10 551 € | 13 640 € |
| sh raha | 50 089 € | 39 093 € | 44 271 € | 24 599 € | 16 477 € | 12 996 € | 4947 € |
| Omakapital | 75 119 € | 70 700 € | 67 315 € | 59 292 € | 54 930 € | 49 786 € | 45 304 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2555 € | 2555 € | 2555 € | 2555 € | 2555 € | 2555 € | 2555 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 67 889 € | 64 504 € | 56 481 € | 52 119 € | 46 975 € | 42 493 € | 37 038 € |
| Lühiajalised kohustised | 70 654 € | 60 501 € | 84 623 € | 74 830 € | 80 314 € | 84 185 € | 82 690 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 |
| Ärikasum enne kulumit | 6838 € | 6947 € | 13 062 € | 9169 € | 10 634 € | 9468 € | 10 284 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 28.06.2024 | 30.06.2023 | 13.07.2022 | 30.06.2021 | 28.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 51,5 % | 53,9 % | 44,3 % | 44,2 % | 40,6 % | 37,2 % | 35,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,7 % | 0,6 % | 1,3 % | 0,8 % | 1,2 % | 1,1 % | 1,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.