Meediagrupi Osaühing
- Registrikood10348371
- Asutatud1997 (28 a)
- Töötajaid 202539
- Müügitulu 20253 083 688 €
- KMKR numberEE100115963
Üldandmed
- Ärinimi
- Meediagrupi Osaühing
- Registrikood
- 10348371
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 24.12.1997
- KMKR number
- EE100115963
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Liimi tn 8
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
85/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 39 töötajat viimases aruandes | +20 |
| Müügitulu | 3 083 688 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 3 074 118 € → 3 083 688 € | +0,1 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Faks +3726104049
- Telefon +3726104045
- Veebileht meediagrupi.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 3100 | Mööblitootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Mööblitootmine teenis ettevõte 2025. aastal 3 083 688 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mööblitootmine EMTAK 2025 | 3 083 688 € |
| 2024 | Mööblitootmine EMTAK 2025 | 2 975 866 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 98 252 € |
| 2023 | Kontori- ja kauplusemööbli tootmine EMTAK 2008 | 3 649 054 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 96 666 € |
| 2022 | Kontori- ja kauplusemööbli tootmine EMTAK 2008 | 3 149 090 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 93 827 € |
| 2021 | Kontori- ja kauplusemööbli tootmine EMTAK 2008 | 2 614 160 € |
| 2020 | Kontori- ja kauplusemööbli tootmine EMTAK 2008 | 2 523 774 € |
| 2019 | Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 2 435 470 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 39 |
| 2024 | 39 |
| 2023 | 40 |
| 2022 | 38 |
| 2021 | 39 |
| 2020 | 33 |
| 2019 | 31 |
| 2018 | 33 |
| 2017 | 30 |
| 2016 | 29 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 26 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 17 |
| 2009 | 17 |
| 2008 | 16 |
| 2007 | 14 |
| 2006 | 14 |
| 2005 | 14 |
| 2004 | 12 |
| 2003 | 11 |
| 2002 | 10 |
| 2001 | 10 |
| 2000 | 10 |
| 1999 | 8 |
| 1998 | 6 |
| 1997 | 5 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 145 584 € | 3 074 118 € | 3 745 720 € | 3 242 917 € | 2 614 160 € | 2 523 774 € | 2 435 470 € |
| Ärikasum enne makse | 144 400 € | 167 216 € | 524 168 € | 396 675 € | 104 904 € | 129 188 € | 220 541 € |
| Aruandeaasta kasum | 77 836 € | 139 565 € | 469 260 € | 358 511 € | 97 234 € | 73 876 € | 183 067 € |
| Tööjõukulud | 1 295 839 € | 1 269 892 € | 1 227 774 € | 1 008 468 € | 926 471 € | 768 108 € | 702 534 € |
| Varad kokku | 3 201 027 € | 3 521 723 € | 3 685 950 € | 3 609 356 € | 3 811 632 € | 3 642 102 € | 3 974 714 € |
| sh käibevarad | 1 115 306 € | 1 283 098 € | 1 675 086 € | 1 637 713 € | 1 752 939 € | 1 828 672 € | 2 303 065 € |
| sh raha | 625 184 € | 136 954 € | 336 877 € | 1 073 791 € | 872 335 € | 721 351 € | 353 936 € |
| Omakapital | 2 966 109 € | 3 264 273 € | 3 425 700 € | 3 383 516 € | 3 341 875 € | 3 456 755 € | 3 767 076 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 12 780 € | 12 780 € | 12 780 € | 12 780 € | 12 780 € | 12 780 € | 12 780 € |
| Lühiajalised kohustised | 234 918 € | 257 450 € | 260 250 € | 225 840 € | 469 757 € | 185 347 € | 207 638 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 39 | 39 | 40 | 38 | 39 | 33 | 31 |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,7 % | 92,7 % | 92,9 % | 93,7 % | 87,7 % | 94,9 % | 94,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,5 % | 4,5 % | 12,5 % | 11,1 % | 3,7 % | 2,9 % | 7,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.