Registrikaart · Äriregistri kanne 10348402
osaühing Kiva
- Registrikood10348402
- Asutatud1997 (28 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202543 374 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- osaühing Kiva
- Registrikood
- 10348402
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.12.1997
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2600 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Lääne maakond, Haapsalu linn, Haapsalu linn, Karja tn 27
- Aadress kehtib alates
- 06.04.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Osaühing Üürivara | 100 % · 2600 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Ilmar Pruul | Juhatuse liige | 13.06.2012 |
| Marina Stein-Leier | Juhatuse liige | 01.11.2017 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Koit Uus | suurem kui 50%-line osalus konsolideeritava üksuse hääleõiguses | 31.08.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 42 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 43 374 € | +10,7 | |
| Müügitulu muutus | 105 331 € → 43 374 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3724735030
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 43 374 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 43 374 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 105 331 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 98 132 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 89 927 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 81 609 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 86 732 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 85 279 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 43 374 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 43 374 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 1 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
| 2003 | 0 |
| 2002 | 0 |
| 2001 | 0 |
| 2000 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 43 374 € | 105 331 € | 98 132 € | 89 927 € | 81 609 € | 87 052 € | 85 399 € |
| Ärikasum | 208 974 € | 34 491 € | 24 995 € | 21 906 € | 35 954 € | 12 564 € | 26 158 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 186 313 € | 17 457 € | 10 109 € | 6925 € | 20 526 € | 6582 € | 16 534 € |
| Aruandeaasta kasum | 186 313 € | 17 457 € | 10 109 € | 6925 € | 20 526 € | 6582 € | 16 534 € |
| Tööjõukulud | 7022 € | 7022 € | 7022 € | 6597 € | 3192 € | 3192 € | 3192 € |
| Põhivarade kulum | 13 865 € | 17 963 € | 19 737 € | 20 312 € | 20 346 € | 21 623 € | 21 636 € |
| Varad kokku | 517 333 € | 995 754 € | 1 043 112 € | 1 035 328 € | 1 025 307 € | 1 096 688 € | 1 150 091 € |
| sh käibevarad | 26 131 € | 19 759 € | 49 154 € | 21 633 € | 23 300 € | 19 464 € | 25 517 € |
| sh põhivarad | 491 202 € | 975 995 € | 993 958 € | 1 013 695 € | 1 002 007 € | 1 077 224 € | 1 124 574 € |
| sh raha | 21 126 € | 12 466 € | 41 039 € | 14 630 € | 17 802 € | 12 902 € | 16 658 € |
| Omakapital | 383 191 € | 196 878 € | 179 421 € | 169 312 € | 162 387 € | 141 861 € | 135 279 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 190 104 € | 172 647 € | 162 538 € | 155 613 € | 135 087 € | 128 505 € | 111 971 € |
| Lühiajalised kohustised | 4142 € | 13 876 € | 863 691 € | 16 016 € | 12 920 € | 13 527 € | 47 112 € |
| Pikaajalised kohustised | 130 000 € | 785 000 € | 0,00 € | 850 000 € | 850 000 € | 941 300 € | 967 700 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 222 839 € | 52 454 € | 44 732 € | 42 218 € | 56 300 € | 34 187 € | 47 794 € |
| Aruanne esitatud | 12.05.2026 | 13.05.2025 | 20.06.2024 | 30.06.2023 | 22.04.2022 | 21.04.2021 | 26.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 74,1 % | 19,8 % | 17,2 % | 16,4 % | 15,8 % | 12,9 % | 11,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 429,5 % | 16,6 % | 10,3 % | 7,7 % | 25,2 % | 7,6 % | 19,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.