Registrikaart · Äriregistri kanne 10349732
Osaühing Park Projekt
- Registrikood10349732
- Asutatud1997 (28 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025148 572 €
- KMKR numberEE100343793
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Park Projekt
- Registrikood
- 10349732
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.12.1997
- KMKR number
- EE100343793
- Aadress
- Harju maakond, Saue vald, Püha küla, Kivi tee 10
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 54 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 148 572 € | +15,6 | |
| Müügitulu muutus | 208 140 € → 148 572 € | -8,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253411605
- Mobiil+3725531481
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 148 572 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 148 572 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 208 140 € |
| 2023 | Hoonestusprojektide arendus EMTAK 2008 | 167 861 € |
| 2022 | Hoonestusprojektide arendus EMTAK 2008 | 129 206 € |
| 2021 | Hoonestusprojektide arendus EMTAK 2008 | 138 999 € |
| 2020 | Hoonestusprojektide arendus EMTAK 2008 | 123 022 € |
| 2019 | Hoonestusprojektide arendus EMTAK 2008 | 123 763 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 1 |
| 2007 | 1 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 2 |
| 2003 | 2 |
| 2002 | 1 |
| 2001 | 0 |
| 2000 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 148 572 € | 208 140 € | 167 861 € | 129 206 € | 138 999 € | 123 022 € | 123 763 € |
| Ärikasum enne makse | 9868 € | 12 512 € | 15 194 € | 8669 € | 11 953 € | 13 223 € | 11 734 € |
| Aruandeaasta kasum | 9868 € | 12 512 € | 15 194 € | 8669 € | 11 953 € | 13 223 € | 11 734 € |
| Tööjõukulud | 41 705 € | 40 998 € | 40 444 € | 34 758 € | 31 039 € | 21 551 € | 28 856 € |
| Varad kokku | 18 975 € | 24 172 € | 23 776 € | 13 906 € | 22 495 € | 21 227 € | 18 871 € |
| sh käibevarad | 17 444 € | 22 239 € | 18 904 € | 7356 € | 15 217 € | 20 187 € | 16 951 € |
| sh raha | 17 444 € | 22 239 € | 18 904 € | 7356 € | 15 217 € | 20 187 € | 16 951 € |
| Omakapital | 16 213 € | 18 845 € | 20 405 € | 11 658 € | 17 590 € | 18 800 € | 16 313 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 2762 € | 5327 € | 3371 € | 2248 € | 4905 € | 2427 € | 2558 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 85,4 % | 78,0 % | 85,8 % | 83,8 % | 78,2 % | 88,6 % | 86,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 6,6 % | 6,0 % | 9,1 % | 6,7 % | 8,6 % | 10,7 % | 9,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.