Registrikaart · Äriregistri kanne 10350416
OSAÜHING STIGMAR
- Registrikood10350416
- Asutatud1998 (28 a)
- Töötajaid 202510
- Müügitulu 20251 460 245 €
- KMKR numberEE100185935
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OSAÜHING STIGMAR
- Registrikood
- 10350416
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.01.1998
- KMKR number
- EE100185935
- Aadress
- Harju maakond, Rae vald, Karla küla, Atleedi tee 52
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 88 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 10 töötajat viimases aruandes | +10 | |
| Müügitulu | 1 460 245 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 009 198 € → 1 460 245 € | +13,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3725037364
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 42991 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus | Põhitegevusala |
| 47691 | Mujal liigitamata kultuuri- ja vaba aja kaupade jaemüük |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mujal liigitamata rajatiste ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 1 263 308 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2025 | 1 263 308 € |
| 2025 | Mujal liigitamata kultuuri- ja vaba aja kaupade jaemüük EMTAK 2025 | 196 937 € |
| 2024 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2025 | 848 212 € |
| 2024 | Mujal liigitamata kultuuri- ja vaba aja kaupade jaemüük EMTAK 2025 | 160 986 € |
| 2023 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2008 | 1 598 533 € |
| 2023 | Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid) EMTAK 2008 | 188 961 € |
| 2022 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2008 | 1 648 581 € |
| 2022 | Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid) EMTAK 2008 | 310 187 € |
| 2021 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2008 | 1 576 553 € |
| 2021 | Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid) EMTAK 2008 | 323 537 € |
| 2020 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2008 | 1 182 181 € |
| 2020 | Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid) EMTAK 2008 | 138 588 € |
| 2019 | Mujal liigitamata rajatiste ehitus EMTAK 2008 | 1 842 587 € |
| 2019 | Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid) EMTAK 2008 | 350 969 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 10 |
| 2024 | 10 |
| 2023 | 11 |
| 2022 | 11 |
| 2021 | 11 |
| 2020 | 10 |
| 2019 | 10 |
| 2018 | 10 |
| 2017 | 9 |
| 2016 | 9 |
| 2015 | 9 |
| 2014 | 9 |
| 2013 | 8 |
| 2012 | 7 |
| 2011 | 9 |
| 2010 | 10 |
| 2009 | 11 |
| 2008 | 13 |
| 2007 | 12 |
| 2006 | 11 |
| 2005 | 11 |
| 2004 | 10 |
| 2003 | 5 |
| 2002 | 5 |
| 2001 | 4 |
| 2000 | 3 |
| 1999 | 4 |
| 1998 | 5 |
| 1997 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 460 245 € | 1 009 198 € | 1 787 494 € | 1 958 768 € | 1 900 090 € | 1 320 769 € | 2 193 556 € |
| Ärikasum enne makse | 56 573 € | 10 039 € | 56 701 € | 57 238 € | −32 725 € | 40 664 € | 24 679 € |
| Aruandeaasta kasum | 56 573 € | 10 039 € | 56 701 € | 57 238 € | −32 725 € | 40 664 € | 24 679 € |
| Tööjõukulud | 364 919 € | 362 158 € | 429 214 € | 367 812 € | 375 102 € | 294 075 € | 303 392 € |
| Varad kokku | 845 113 € | 858 567 € | 794 570 € | 798 689 € | 786 330 € | 930 756 € | 791 955 € |
| sh käibevarad | 576 591 € | 574 268 € | 489 689 € | 458 513 € | 438 265 € | 380 575 € | 321 724 € |
| sh raha | 25 565 € | 38 855 € | 121 299 € | 79 950 € | 56 356 € | 16 887 € | 14 868 € |
| Omakapital | 689 446 € | 632 873 € | 622 834 € | 566 133 € | 562 598 € | 595 322 € | 454 658 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2800 € | 2800 € | 2800 € | 2800 € | 2800 € | 2800 € | 2800 € |
| Lühiajalised kohustised | 137 029 € | 198 562 € | 110 171 € | 142 247 € | 115 971 € | 209 269 € | 183 514 € |
| Pikaajalised kohustised | 18 638 € | 27 132 € | 61 565 € | 90 309 € | 107 761 € | 126 165 € | 153 783 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 10 | 10 | 11 | 11 | 11 | 10 | 10 |
| Omakapitali osakaal varadest | 81,6 % | 73,7 % | 78,4 % | 70,9 % | 71,5 % | 64,0 % | 57,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 3,9 % | 1,0 % | 3,2 % | 2,9 % | −1,7 % | 3,1 % | 1,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.