Osaühing Arensburg
- Registrikood10358694
- Asutatud1998 (28 a)
- Töötajaid 202538
- Müügitulu 20251 981 651 €
- KMKR numberEE100256026
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing Arensburg
- Registrikood
- 10358694
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.01.1998
- KMKR number
- EE100256026
- Aadress
- Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Lossi tn 15
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
82/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 38 töötajat viimases aruandes | +20 |
| Müügitulu | 1 981 651 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 2 170 125 € → 1 981 651 € | -2,6 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Faks +3724524702
- Telefon +3724524722
- Veebileht arensburg.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 56111 | Restoranide ja kohvikute tegevus | Põhitegevusala |
| 55101 | Hotellid | |
| 9622 | Iluhooldus ja muud iluteenused |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Restoranide ja kohvikute tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 1 318 675 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 2025 | 1 318 675 € |
| 2025 | Hotellid EMTAK 2025 | 618 477 € |
| 2025 | Iluhooldus ja muud iluteenused EMTAK 2025 | 44 499 € |
| 2024 | Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 2025 | 1 457 659 € |
| 2024 | Hotellid EMTAK 2025 | 644 961 € |
| 2024 | Iluhooldus ja muud iluteenused EMTAK 2025 | 67 505 € |
| 2023 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 1 659 113 € |
| 2023 | Hotellid EMTAK 2008 | 877 447 € |
| 2023 | Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 2008 | 72 629 € |
| 2022 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 789 163 € |
| 2022 | Hotellid EMTAK 2008 | 751 044 € |
| 2022 | Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 2008 | 80 450 € |
| 2021 | Hotellid EMTAK 2008 | 638 030 € |
| 2021 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 323 238 € |
| 2021 | Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 2008 | 76 173 € |
| 2020 | Hotellid EMTAK 2008 | 515 504 € |
| 2020 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 308 007 € |
| 2020 | Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 2008 | 78 085 € |
| 2020 | Külalistemajad EMTAK 2008 | 33 560 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 2491 € |
| 2019 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 3 090 902 € |
| 2019 | Hotellid EMTAK 2008 | 670 954 € |
| 2019 | Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus EMTAK 2008 | 87 688 € |
| 2019 | Külalistemajad EMTAK 2008 | 44 598 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 4199 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 38 |
| 2024 | 42 |
| 2023 | 48 |
| 2022 | 49 |
| 2021 | 43 |
| 2020 | 49 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 123 |
| 2016 | 60 |
| 2015 | 51 |
| 2014 | 53 |
| 2013 | 55 |
| 2012 | 61 |
| 2011 | 62 |
| 2010 | 52 |
| 2009 | 51 |
| 2008 | 53 |
| 2007 | 73 |
| 2006 | 30 |
| 2005 | 27 |
| 2004 | 24 |
| 2003 | 40 |
| 2002 | 85 |
| 2001 | 85 |
| 2000 | 44 |
| 1999 | 42 |
| 1998 | 45 |
| 1997 | 43 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 039 845 € | 2 279 895 € | 2 669 963 € | 1 625 692 € | 1 055 339 € | 955 129 € | 3 918 827 € |
| Ärikasum enne makse | 855 352 € | 51 781 € | 60 545 € | 680 744 € | 44 252 € | 272 630 € | 112 645 € |
| Aruandeaasta kasum | 855 352 € | 51 781 € | 60 545 € | 680 744 € | 44 252 € | 272 630 € | 112 645 € |
| Tööjõukulud | 856 827 € | 924 002 € | 972 880 € | 661 122 € | 471 767 € | 508 378 € | 1 462 500 € |
| Varad kokku | 4 053 575 € | 3 601 963 € | 3 647 014 € | 3 585 394 € | 1 969 819 € | 1 980 116 € | 2 701 397 € |
| sh käibevarad | 119 299 € | 203 004 € | 100 731 € | 115 079 € | 208 682 € | 196 792 € | 150 351 € |
| sh raha | 10 199 € | 3963 € | 12 299 € | 33 937 € | 75 468 € | 58 825 € | 50 647 € |
| Omakapital | 3 610 585 € | 2 755 234 € | 2 703 453 € | 2 642 908 € | 1 532 695 € | 1 488 444 € | 1 780 683 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 34 195 € | 34 195 € | 34 195 € | 34 195 € | 31 000 € | 31 000 € | 44 800 € |
| Lühiajalised kohustised | 264 290 € | 380 969 € | 672 527 € | 478 319 € | 193 934 € | 266 018 € | 266 635 € |
| Pikaajalised kohustised | 178 700 € | 465 760 € | 271 034 € | 464 167 € | 243 190 € | 225 654 € | 654 079 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 38 | 42 | 48 | 49 | 43 | 49 | — |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,1 % | 76,5 % | 74,1 % | 73,7 % | 77,8 % | 75,2 % | 65,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 41,9 % | 2,3 % | 2,3 % | 41,9 % | 4,2 % | 28,5 % | 2,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.