Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10360722

MET-Terakeskus OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10360722
  • Asutatud1998 (28 a)
  • Töötajaid 202514
  • Müügitulu 20251 773 762 €
  • KMKR numberEE100197884

Usaldusväärsuse indeks

83/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
1998200320082013201820232026Asutatud 12.01.1998Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 12.01.1998 1998, Esimene aruanne 2001, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
MET-Terakeskus OÜ
Registrikood
10360722
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
12.01.1998
KMKR number
EE100197884
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Peterburi tee 38/12

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 83 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg28 aastat registris+25
Töötajate arv14 töötajat viimases aruandes+14
Müügitulu1 773 762 €+20
Müügitulu muutus1 564 979 € → 1 773 762 €+4
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
25631Tööriistade tootminePõhitegevusala
25531Mehaaniline metallitöötlus

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €489 tuh €977 tuh €1,5 mln €2 mln €2019: 1 572 319 €20192020: 1 706 090 €20202021: 1 954 706 €1 954 706 €20212022: 1 846 662 €20222023: 1 455 149 €20232024: 1 564 979 €20242025: 1 773 762 €1 773 762 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Tööriistade tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 1 046 506 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Tööriistade tootmine EMTAK 20251 046 506 €
2025Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2025727 256 €
2024Tööriistade tootmine EMTAK 20251 032 038 €
2024Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2025532 941 €
2023Muude tööriistade tootmine EMTAK 2008910 227 €
2023Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008544 922 €
2022Muude tööriistade tootmine EMTAK 20081 150 215 €
2022Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008696 447 €
2021Muude tööriistade tootmine EMTAK 20081 356 636 €
2021Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008598 070 €
2020Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008941 932 €
2020Muude tööriistade tootmine EMTAK 2008503 979 €
2020Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008260 179 €
2019Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 20081 185 635 €
2019Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008325 749 €
2019Muud posti- ja kullerteenused EMTAK 200860 935 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
04812162001: 720012002: 820022003: 1020032004: 1020042005: 1020052006: 1120062007: 1120072008: 1020082009: 020092010: 1020102011: 920112012: 1020122013: 1020132014: 1120142015: 1120152016: 1220162017: 1220172018: 1220182019: 1220192020: 1320202021: 161620212022: 1520222023: 1320232024: 1320242025: 14142025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
202514
202413
202313
202215
202116
202013
201912
201812
201712
201612
201511
201411
201310
201210
20119
201010
20090
200810
200711
200611
200510
200410
200310
20028
20017

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu1 773 762 €1 564 979 €1 455 149 €1 846 663 €1 954 706 €1 706 090 €1 572 319 €
Ärikasum enne makse178 338 €65 477 €3699 €76 860 €149 144 €166 338 €166 915 €
Aruandeaasta kasum158 594 €46 707 €3699 €59 338 €119 135 €151 319 €130 942 €
Tööjõukulud510 676 €467 966 €410 849 €460 232 €431 478 €350 888 €298 707 €
Varad kokku1 105 481 €1 044 942 €1 115 076 €1 230 118 €1 230 389 €1 260 053 €988 007 €
sh käibevarad608 399 €555 980 €563 892 €529 931 €594 113 €584 851 €538 824 €
sh raha60 391 €26 713 €73 389 €17 495 €22 813 €47 635 €3153 €
Omakapital847 042 €758 448 €786 741 €783 042 €793 704 €794 569 €703 250 €
sh osa- või aktsiakapital25 600 €25 600 €
Lühiajalised kohustised202 248 €222 613 €203 723 €236 100 €260 022 €231 544 €184 719 €
Pikaajalised kohustised56 191 €63 881 €124 612 €210 976 €176 663 €233 940 €100 038 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)14131315161312
Omakapitali osakaal varadest76,6 %72,6 %70,6 %63,7 %64,5 %63,1 %71,2 %
Puhaskasumi määr müügitulust8,9 %3,0 %0,3 %3,2 %6,1 %8,9 %8,3 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang