Osaühing Torgel Grupp
- Registrikood10363092
- Asutatud1998 (28 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202513 585 €
- KMKR numberEE100343308
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing Torgel Grupp
- Registrikood
- 10363092
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.01.1998
- KMKR number
- EE100343308
- Aadress
- Pärnu maakond, Tori vald, Tohera küla, Tõkkeoja
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
52/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 13 585 € | +6,1 |
| Müügitulu muutus | 13 260 € → 13 585 € | +0,7 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256455679
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46861 | Muude vahetoodete hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muude vahetoodete hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 13 585 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude vahetoodete hulgimüük EMTAK 2025 | 13 585 € |
| 2024 | Muude vahetoodete hulgimüük EMTAK 2025 | 13 260 € |
| 2023 | Muude vahetoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 12 042 € |
| 2022 | Muude vahetoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 8232 € |
| 2021 | Muude vahetoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 6487 € |
| 2020 | Muude vahetoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 9259 € |
| 2019 | Muude vahetoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 13 682 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 2 |
| 2002 | 2 |
| 2001 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 13 585 € | 13 260 € | 12 042 € | 8232 € | 6487 € | 9259 € | 13 682 € |
| Ärikasum enne makse | 4948 € | 1663 € | 189 € | 1139 € | −4382 € | 1005 € | 3598 € |
| Aruandeaasta kasum | 4948 € | 962 € | −236 € | 1139 € | −4382 € | 1005 € | 3598 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 8877 € | 4308 € | 3722 € | 5682 € | 4788 € | 9413 € | 8346 € |
| sh käibevarad | 6900 € | 1946 € | 974 € | 4722 € | 3701 € | 8031 € | 6667 € |
| sh raha | 6900 € | 262 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 8722 € | 3774 € | 3679 € | 5615 € | 4775 € | 9157 € | 8153 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2812 € | 2812 € | 2812 € | 2812 € | 2812 € | 2812 € | 2812 € |
| Lühiajalised kohustised | 155 € | 534 € | 43,00 € | 67,00 € | 13,00 € | 256 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,3 % | 87,6 % | 98,8 % | 98,8 % | 99,7 % | 97,3 % | 97,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 36,4 % | 7,3 % | -2,0 % | 13,8 % | -67,6 % | 10,9 % | 26,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.