Registrikaart · Äriregistri kanne 10373771
Osaühing Adams Grupp
- Registrikood10373771
- Asutatud1998 (28 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025360 400 €
- KMKR numberEE100486935
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Adams Grupp
- Registrikood
- 10373771
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.02.1998
- KMKR number
- EE100486935
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Saare maakond, Saaremaa vald, Kuressaare linn, Kauba tn 12
- Aadress kehtib alates
- 22.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Tõnis Adamson | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Tõnis Adamson | Juhatuse liige | 25.02.1998 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Tõnis Adamson | otsene osalus | 14.12.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 69 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 360 400 € | +19,2 | |
| Müügitulu muutus | 351 127 € → 360 400 € | +0,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725141138
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
| 4755 | Mööbli, valgustite, lauanõude ja muude kodutarvete jaemüük |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 254 085 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 254 085 € |
| 2025 | Mööbli, valgustite, lauanõude ja muude kodutarvete jaemüük EMTAK 2025 | 106 315 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 176 155 € |
| 2024 | Mööbli, valgustite, lauanõude ja muude kodutarvete jaemüük EMTAK 2025 | 174 972 € |
| 2023 | Muude mujal liigitamata kodutarvete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 193 055 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 167 402 € |
| 2022 | Muude mujal liigitamata kodutarvete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 250 572 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 104 623 € |
| 2021 | Muude mujal liigitamata kodutarvete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 245 408 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 98 004 € |
| 2020 | Muude mujal liigitamata kodutarvete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 166 404 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 100 148 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 131 465 € |
| 2019 | Muude mujal liigitamata kodutarvete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 131 148 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Toitlustamine Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 06.02.2014 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 5 |
| 2016 | 5 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 5 |
| 2013 | 5 |
| 2012 | 5 |
| 2011 | 5 |
| 2010 | 5 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 9 |
| 2007 | 10 |
| 2006 | 11 |
| 2005 | 11 |
| 2004 | 19 |
| 2003 | 12 |
| 2002 | 10 |
| 2001 | 9 |
| 2000 | 8 |
| 1999 | 3 |
| 1998 | 3 |
| 1997 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 360 400 € | 351 127 € | 360 457 € | 355 195 € | 343 412 € | 266 552 € | 262 613 € |
| Ärikasum | 20 215 € | 4341 € | 61 842 € | 4413 € | 6804 € | 4218 € | −60 516 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 18 688 € | 1847 € | 59 143 € | 2725 € | 5737 € | 3296 € | −62 877 € |
| Aruandeaasta kasum | 18 068 € | 1597 € | 59 143 € | 2725 € | 5737 € | 3296 € | −65 377 € |
| Tööjõukulud | 83 798 € | 78 882 € | 75 628 € | 69 001 € | 47 996 € | 39 930 € | 67 036 € |
| Põhivarade kulum | 836 € | 3529 € | 3720 € | 1227 € | 0,00 € | 278 € | 1577 € |
| Varad kokku | 651 228 € | 656 408 € | 671 829 € | 690 648 € | 664 773 € | 610 853 € | 566 177 € |
| sh käibevarad | 239 822 € | 248 125 € | 260 017 € | 282 818 € | 292 828 € | 260 608 € | 232 232 € |
| sh põhivarad | 411 406 € | 408 283 € | 411 812 € | 407 830 € | 371 945 € | 350 245 € | 333 945 € |
| sh raha | 27 102 € | 20 494 € | 18 872 € | 19 171 € | 20 484 € | 4254 € | 16 414 € |
| Omakapital | 345 078 € | 329 211 € | 328 615 € | 269 472 € | 266 747 € | 261 010 € | 257 714 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 322 320 € | 322 924 € | 264 781 € | 262 056 € | 256 319 € | 253 023 € | 318 400 € |
| Lühiajalised kohustised | 306 150 € | 327 197 € | 343 214 € | 421 176 € | 398 026 € | 349 843 € | 308 463 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Ärikasum enne kulumit | 21 051 € | 7870 € | 65 562 € | 5640 € | 6804 € | 4496 € | −58 939 € |
| Aruanne esitatud | 25.06.2026 | 30.06.2025 | 28.06.2024 | 30.06.2023 | 01.07.2022 | 30.06.2021 | 02.11.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 53,0 % | 50,2 % | 48,9 % | 39,0 % | 40,1 % | 42,7 % | 45,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 5,0 % | 0,5 % | 16,4 % | 0,8 % | 1,7 % | 1,2 % | −24,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.