Registrikaart · Äriregistri kanne 10374612
Osaühing Ristiisa R.T.A.
- Registrikood10374612
- Asutatud1998 (28 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202358 855 €
- KMKR numberEE100237744
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Ristiisa R.T.A.
- Registrikood
- 10374612
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.03.1998
- KMKR number
- EE100237744
- Aadress
- Viljandi maakond, Viljandi linn, Vaksali tn 17
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 49 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 58 855 € | +11,9 | |
| Müügitulu muutus | 80 824 € → 58 855 € | -8,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253428459
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2023. aastal 58 855 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 58 855 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 80 824 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 78 023 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 79 172 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 87 939 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 3 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 2 |
| 2008 | 3 |
| 2007 | 3 |
| 2006 | 3 |
| 2005 | 3 |
| 2004 | 3 |
| 2003 | 2 |
| 2002 | 3 |
| 2001 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 0,00 € | 58 855 € | 80 824 € | 78 023 € | 79 172 € | 87 939 € |
| Ärikasum enne makse | 15 725 € | 12 867 € | 121 705 € | 191 854 € | 44 124 € | 44 799 € | 29 030 € |
| Aruandeaasta kasum | 4443 € | 12 053 € | 116 139 € | 154 663 € | 35 768 € | 36 179 € | 20 905 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 6115 € | 12 532 € | 14 499 € | 14 499 € | 11 827 € |
| Varad kokku | 360 508 € | 394 655 € | 387 601 € | 313 855 € | 319 143 € | 324 202 € | 326 323 € |
| sh käibevarad | 360 508 € | 394 655 € | 387 601 € | 60 384 € | 43 022 € | 48 081 € | 49 274 € |
| sh raha | 35 479 € | 1680 € | 13 399 € | 53 118 € | 37 855 € | 39 906 € | 39 779 € |
| Omakapital | 359 098 € | 394 655 € | 387 601 € | 305 656 € | 312 767 € | 318 650 € | 320 729 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € |
| Lühiajalised kohustised | 1410 € | 0,00 € | 0,00 € | 8199 € | 6376 € | 5552 € | 5594 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,6 % | 100,0 % | 100,0 % | 97,4 % | 98,0 % | 98,3 % | 98,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | 197,3 % | 191,4 % | 45,8 % | 45,7 % | 23,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.