Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10378538

OÜ LATTER NT

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10378538
  • Asutatud1998 (28 a)
  • Töötajaid 202521
  • Müügitulu 20253 960 531 €
  • KMKR numberEE100787605

Usaldusväärsuse indeks

88/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
1998200320082013201820232026Asutatud 09.02.1998Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 09.02.1998 1998, Esimene aruanne 2002, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
OÜ LATTER NT
Registrikood
10378538
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
09.02.1998
KMKR number
EE100787605
Aadress
Järva maakond, Järva vald, Ambla alevik, Pikk tn 37b

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 88 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg28 aastat registris+25
Töötajate arv21 töötajat viimases aruandes+20
Müügitulu3 960 531 €+20
Müügitulu muutus3 578 881 € → 3 960 531 €+3,2
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €1,1 mln €2,1 mln €3,2 mln €4,3 mln €2019202020214 276 595 €2022202320243 960 531 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 3 211 447 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 20253 211 447 €
2025Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 2025506 688 €
2025Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus EMTAK 2025242 396 €
2024Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 20252 303 543 €
2024Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus EMTAK 2025665 321 €
2024Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 2025610 017 €
2023Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 20083 411 493 €
2023Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 2008586 326 €
2022Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 20083 773 893 €
2022Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 2008502 702 €
2021Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 20082 690 268 €
2021Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 2008415 179 €
2020Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 20083 232 034 €
2020Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 2008554 098 €
2019Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 20083 395 501 €
2019Mujal liigitamata metalltoodete tootmine EMTAK 2008698 497 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
061217232002200320042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202123202220232024212025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
202521
202423
202322
202223
202120
202022
201922
201821
201721
201619
201520
201421
201320
201217
201116
201013
200913
200821
200715
200615
200510
20046
20032
20020

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu3 960 531 €3 578 881 €3 997 819 €4 428 223 €3 105 447 €3 786 132 €4 093 998 €
Ärikasum enne makse346 579 €214 811 €66 229 €498 278 €−142 321 €483 111 €137 754 €
Aruandeaasta kasum318 374 €201 373 €21 783 €481 999 €−184 947 €473 329 €113 989 €
Tööjõukulud834 570 €797 366 €936 971 €828 772 €634 646 €695 650 €707 729 €
Varad kokku3 503 192 €2 725 921 €2 807 248 €3 030 978 €2 763 408 €2 644 145 €2 379 132 €
sh käibevarad2 432 437 €1 521 307 €1 562 741 €1 840 975 €1 699 553 €1 926 680 €1 668 725 €
sh raha913 688 €356 804 €394 140 €480 240 €507 430 €867 610 €418 073 €
Omakapital1 978 319 €1 759 945 €1 558 572 €1 736 789 €1 354 791 €1 739 737 €1 316 408 €
sh osa- või aktsiakapital21 730 €21 730 €21 730 €21 730 €21 730 €21 730 €21 730 €
Lühiajalised kohustised1 013 915 €583 224 €590 141 €703 387 €1 221 228 €843 996 €955 600 €
Pikaajalised kohustised510 958 €382 752 €658 535 €590 802 €187 389 €60 412 €107 124 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)21232223202222
Omakapitali osakaal varadest56,5 %64,6 %55,5 %57,3 %49,0 %65,8 %55,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust8,0 %5,6 %0,5 %10,9 %−6,0 %12,5 %2,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang