Osaühing Malleus
- Registrikood10380883
- Asutatud1998 (28 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20258790 €
- KMKR numberEE100698901
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing Malleus
- Registrikood
- 10380883
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.02.1998
- KMKR number
- EE100698901
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Vikerlase tn 17-6
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
57/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 8790 € | +4,3 |
| Müügitulu muutus | 7025 € → 8790 € | +7,5 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Telefon +3726238481
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 96999 | Muu mujal liigitamata teenindus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muu mujal liigitamata teenindus teenis ettevõte 2025. aastal 8790 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2025 | 8790 € |
| 2024 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2025 | 7025 € |
| 2023 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 2600 € |
| 2022 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 1400 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2001 | 1 |
| 2000 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8790 € | 7025 € | 2600 € | 1400 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Ärikasum enne makse | 359 € | 5799 € | 2550 € | 1400 € | 2259 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 359 € | 5799 € | 2550 € | 1400 € | 2259 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 52 448 € | 53 894 € | 56 571 € | 54 737 € | 53 337 € | 2965 € | 2965 € |
| sh käibevarad | 16 305 € | 15 747 € | 16 420 € | 14 586 € | 13 186 € | 2965 € | 2965 € |
| sh raha | 16 305 € | — | — | — | — | 2871 € | 2871 € |
| Omakapital | 15 293 € | 14 935 € | 9136 € | 6586 € | 5186 € | 2927 € | 2927 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 37 155 € | 38 959 € | 47 435 € | 48 151 € | 48 151 € | 38,00 € | 38,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 29,2 % | 27,7 % | 16,1 % | 12,0 % | 9,7 % | 98,7 % | 98,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 4,1 % | 82,5 % | 98,1 % | 100,0 % | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.