Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10384154

Osaühing Kantor Pluss

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10384154
  • Asutatud1998 (28 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202520 281 €
  • KMKR numberEE100214628

Usaldusväärsuse indeks

53/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
1998200320082013201820232026Asutatud 18.02.1998Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 18.02.1998 1998, Esimene aruanne 1997, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing Kantor Pluss
Registrikood
10384154
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
18.02.1998
KMKR number
EE100214628
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Paldiski mnt 187-40

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 53 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg28 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu20 281 €+7,7
Müügitulu muutus21 070 € → 20 281 €-1,1
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
68201Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €7270 €15 tuh €22 tuh €29 tuh €29 081 €20192020202120222023202420 281 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 20 281 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 202520 281 €
2024Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 202521 070 €
2023Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200822 774 €
2022Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200822 453 €
2021Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200818 130 €
2020Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200814 891 €
2019Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200829 081 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0368111997ei kajastu1998ei kajastu199920002001200220032004200520062007200820092010112011201220132014201520162017201820192020202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20230
20220
20210
20201
20191
20181
20171
20161
20151
20143
20136
20128
201111
20104
20090
20084
20070
20060
20051
20041
20033
20022
20012
20001
19971

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu20 281 €21 070 €22 774 €22 453 €18 130 €14 891 €29 081 €
Ärikasum enne makse−10 617 €−23 669 €−13 827 €−5841 €−11 191 €−18 262 €−32 225 €
Aruandeaasta kasum−10 617 €−23 669 €−13 827 €−5841 €−11 191 €−18 262 €−32 225 €
Tööjõukulud8328 €9370 €0,00 €0,00 €0,00 €2380 €12 876 €
Varad kokku520 697 €531 786 €554 212 €568 913 €573 525 €584 841 €604 741 €
sh käibevarad183 297 €185 986 €200 012 €206 313 €201 847 €196 951 €200 639 €
sh raha16 174 €16 246 €15 207 €11 918 €4799 €2988 €6128 €
Omakapital516 168 €526 785 €550 454 €564 281 €570 122 €581 313 €599 575 €
sh osa- või aktsiakapital6391 €6391 €6391 €6391 €6391 €6391 €6391 €
Lühiajalised kohustised4529 €5001 €3758 €4632 €3403 €3528 €5166 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1100011
Omakapitali osakaal varadest99,1 %99,1 %99,3 %99,2 %99,4 %99,4 %99,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust−52,3 %−112,3 %−60,7 %−26,0 %−61,7 %−122,6 %−110,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang