Registrikaart · Äriregistri kanne 10385159
OSAÜHING AMISIA
- Registrikood10385159
- Asutatud1998 (28 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202565 727 €
- KMKR numberEE100427350
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OSAÜHING AMISIA
- Registrikood
- 10385159
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 13.02.1998
- KMKR number
- EE100427350
- Osa- või aktsiakapital
- 12 783 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Võru maakond, Võru linn, Räpina mnt 24
- Aadress kehtib alates
- 03.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Mati Kuklane | 100 % · 12 783 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Piret Kuklane | Juhatuse liige | 13.02.1998 |
| Sven Kuklane | Juhatuse liige | 09.03.2021 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Mati Kuklane | otsene osalus | 26.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 67 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 65 727 € | +12,4 | |
| Müügitulu muutus | 50 687 € → 65 727 € | +8,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 77399 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent teenis ettevõte 2025. aastal 65 727 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 65 727 € |
| 2024 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 50 687 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 98 179 € |
| 2023 | Muude mootorsõidukite müük EMTAK 2008 | 10 130 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 110 882 € |
| 2022 | Muude mootorsõidukite müük EMTAK 2008 | 6502 € |
| 2022 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 6000 € |
| 2022 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 3400 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 86 305 € |
| 2021 | Muude mootorsõidukite müük EMTAK 2008 | 28 327 € |
| 2021 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 13 930 € |
| 2021 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 9802 € |
| 2020 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 184 058 € |
| 2020 | Ehitusplatside ettevalmistus EMTAK 2008 | 19 765 € |
| 2019 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 317 916 € |
| 2019 | 4313 EMTAK 2008 | 35 300 € |
| 2019 | Muude mootorsõidukite müük EMTAK 2008 | 12 500 € |
| 2019 | Ehitusplatside ettevalmistus EMTAK 2008 | 6636 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 38 732 € ehk 59 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Norra | 38 732 € |
| Eesti | 26 995 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 8 |
| 2016 | 8 |
| 2015 | 8 |
| 2014 | 9 |
| 2013 | 9 |
| 2012 | 10 |
| 2011 | 14 |
| 2010 | 14 |
| 2009 | 10 |
| 2008 | 6 |
| 2007 | 6 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
| 2003 | 0 |
| 2002 | 0 |
| 2001 | 0 |
| 2000 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 65 727 € | 50 687 € | 108 309 € | 126 784 € | 138 364 € | 203 823 € | 372 352 € |
| Ärikasum | 20 252 € | −32 962 € | −14 314 € | −33 998 € | −79 927 € | −31 953 € | 34 185 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 32 431 € | −522 € | 4922 € | −14 521 € | −58 558 € | −13 037 € | 61 974 € |
| Aruandeaasta kasum | 32 431 € | −522 € | 4922 € | −14 521 € | −58 558 € | −13 037 € | 61 974 € |
| Tööjõukulud | 3539 € | 12 754 € | 27 140 € | 25 556 € | 38 534 € | 36 875 € | 52 717 € |
| Põhivarade kulum | 2205 € | 17 810 € | 16 767 € | 23 570 € | 39 658 € | 57 390 € | 53 705 € |
| Varad kokku | 1 423 881 € | 1 404 079 € | 1 383 852 € | 1 380 876 € | 1 405 754 € | 1 457 664 € | 1 481 345 € |
| sh käibevarad | 588 849 € | 611 764 € | 715 655 € | 682 364 € | 659 239 € | 580 208 € | 555 254 € |
| sh põhivarad | 835 032 € | 792 315 € | 668 197 € | 698 512 € | 746 515 € | 877 456 € | 926 091 € |
| sh raha | 80 180 € | 108 160 € | 205 228 € | 189 765 € | 245 027 € | 161 238 € | 76 918 € |
| Omakapital | 1 205 367 € | 1 172 937 € | 1 173 459 € | 1 168 537 € | 1 183 058 € | 1 241 616 € | 1 254 653 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 12 783 € | 12 783 € | 12 783 € | 12 783 € | 12 783 € | 12 783 € | 12 783 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1 159 897 € | 1 160 420 € | 1 155 498 € | 1 170 019 € | 1 228 577 € | 1 241 614 € | 1 179 640 € |
| Lühiajalised kohustised | 11 303 € | 23 931 € | 3182 € | 5128 € | 15 485 € | 8837 € | 19 481 € |
| Pikaajalised kohustised | 207 211 € | 207 211 € | 207 211 € | 207 211 € | 207 211 € | 207 211 € | 207 211 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 3 |
| Ärikasum enne kulumit | 22 457 € | −15 152 € | 2453 € | −10 428 € | −40 269 € | 25 437 € | 87 890 € |
| Aruanne esitatud | 19.02.2026 | 12.03.2025 | 23.02.2024 | 27.02.2023 | 25.04.2022 | 29.01.2021 | 08.04.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 84,7 % | 83,5 % | 84,8 % | 84,6 % | 84,2 % | 85,2 % | 84,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 49,3 % | −1,0 % | 4,5 % | −11,5 % | −42,3 % | −6,4 % | 16,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.