Registrikaart · Äriregistri kanne 10390054
Elero OÜ
- Registrikood10390054
- Asutatud1998 (28 a)
- Töötajaid 202516
- Müügitulu 20252 621 568 €
- KMKR numberEE100072213
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 28 490 € seisuga 05.09.2026.
- Sellel aadressil on registreeritud 22 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Elero OÜ
- Registrikood
- 10390054
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 19.02.1998
- KMKR number
- EE100072213
- Osa- või aktsiakapital
- 109 200 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Piima tn 1
- Aadress kehtib alates
- 17.05.2025
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Koit Kaup | 28,4 % · 31 010 € | Ainuomand | 02.06.2026 |
| Vladimir Žerebtsov | 28,06 % · 30 639 € | Ainuomand | 02.06.2026 |
| Markel Puusep | 26,19 % · 28 602 € | Ainuomand | 02.06.2026 |
| Nikolay Smirnov | 14,15 % · 15 456 € | Ainuomand | 02.06.2026 |
| Kalvet Kalev | 0,88 % · 959 € | Ainuomand | 02.06.2026 |
| Galina Shkarbanova | 0,51 % · 560 € | Ainuomand | 02.06.2026 |
| Kalju Raudsepp | 0,51 % · 560 € | Ainuomand | 02.06.2026 |
| Semjon Furman | 0,4 % · 441 € | Ainuomand | 02.06.2026 |
| Genchi Genbutsu OÜ | 0,26 % · 280 € | Ainuomand | 02.06.2026 |
| Natalja Menka | 0,13 % · 140 € | Ainuomand | 02.06.2026 |
| Aleftina Maramõgina | 0,12 % · 133 € | Ainuomand | 02.06.2026 |
| Svetlana Puro | 0,11 % · 119 € | Ainuomand | 02.06.2026 |
| Igor Matjas | 0,08 % · 91,00 € | Ainuomand | 02.06.2026 |
| Alexander Ivashchenko | 0,08 % · 91,00 € | Ainuomand | 02.06.2026 |
| Sergei Grigorjev | 0,06 % · 70,00 € | Ainuomand | 02.06.2026 |
| Juri Proškin | 0,04 % · 49,00 € | Ainuomand | 02.06.2026 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Markel Puusep | Juhatuse liige | 26.07.2007 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Koit Kaup | otsene osalus | 24.10.2018 |
| VLADIMIR ŽEREBTSOV | otsene osalus | 24.10.2018 |
| MARKEL PUUSEP | otsene osalus | 25.07.2022 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 44 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 16 töötajat viimases aruandes | +16 | |
| Müügitulu | 2 621 568 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 4 476 789 € → 2 621 568 € | -12,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 28 490 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726558453
- Telefon+3726558450
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 42221 | Elektri- ja sidevõrkude ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elektri- ja sidevõrkude ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 2 621 568 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elektri- ja sidevõrkude ehitus EMTAK 2025 | 2 621 568 € |
| 2024 | Elektri- ja sidevõrkude ehitus EMTAK 2025 | 4 476 789 € |
| 2023 | Elektri- ja sidevõrkude ehitus EMTAK 2008 | 5 334 265 € |
| 2022 | Elektri- ja sidevõrkude ehitus EMTAK 2008 | 5 013 776 € |
| 2021 | Elektri- ja sidevõrkude ehitus EMTAK 2008 | 5 046 475 € |
| 2020 | Elektri- ja sidevõrkude ehitus EMTAK 2008 | 3 004 691 € |
| 2020 | Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 2835 € |
| 2019 | Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2008 | 7 133 135 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 31.07.2017 |
| Elektritööd | Majandustegevusteade | Kehtiv | 05.09.2002 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 2 621 568 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 2 621 568 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 16 |
| 2024 | 17 |
| 2023 | 23 |
| 2022 | 30 |
| 2021 | 30 |
| 2020 | 30 |
| 2019 | 32 |
| 2018 | 33 |
| 2017 | 30 |
| 2016 | 27 |
| 2015 | 26 |
| 2014 | 33 |
| 2013 | 36 |
| 2012 | 28 |
| 2011 | 25 |
| 2010 | 31 |
| 2009 | 34 |
| 2008 | 39 |
| 2007 | 46 |
| 2006 | 37 |
| 2005 | 38 |
| 2004 | 38 |
| 2003 | 43 |
| 2002 | 44 |
| 2001 | 41 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 621 568 € | 4 476 789 € | 5 334 265 € | 5 013 776 € | 5 046 475 € | 3 007 526 € | 7 133 135 € |
| Ärikasum | −562 858 € | −106 777 € | 394 646 € | 2 257 055 € | 245 105 € | −445 401 € | 441 023 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −558 819 € | −103 795 € | 372 968 € | 2 217 840 € | 200 293 € | −479 184 € | 405 036 € |
| Aruandeaasta kasum | −558 819 € | −108 115 € | 372 968 € | 1 617 840 € | 200 293 € | −479 184 € | 405 036 € |
| Tööjõukulud | 682 128 € | 695 721 € | 873 499 € | 1 201 977 € | 996 729 € | 902 222 € | 929 493 € |
| Põhivarade kulum | 9710 € | 12 230 € | 14 418 € | 37 384 € | 43 327 € | 40 109 € | 47 908 € |
| Varad kokku | 1 137 804 € | 1 941 336 € | 1 798 455 € | 1 800 049 € | 2 663 028 € | 1 749 430 € | 2 730 023 € |
| sh käibevarad | 1 088 748 € | 1 852 915 € | 1 729 624 € | 1 723 193 € | 1 128 156 € | 397 444 € | 1 422 458 € |
| sh põhivarad | 49 056 € | 88 421 € | 68 831 € | 76 856 € | 1 534 872 € | 1 351 986 € | 1 307 565 € |
| sh raha | 7843 € | 56 421 € | 32 298 € | 115 200 € | 472 € | 560 € | 721 € |
| Omakapital | −202 452 € | 356 368 € | 479 800 € | 106 834 € | 887 758 € | 687 464 € | 1 166 649 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 236 247 € | 344 363 € | −13 288 € | −1 631 126 € | 567 345 € | 1 046 528 € | 641 493 € |
| Lühiajalised kohustised | 1 183 984 € | 1 197 141 € | 1 208 244 € | 1 550 522 € | 1 567 694 € | 855 979 € | 1 364 870 € |
| Pikaajalised kohustised | 156 272 € | 387 827 € | 110 411 € | 142 693 € | 207 576 € | 205 987 € | 198 504 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 16 | 17 | 23 | 30 | 30 | 30 | 32 |
| Ärikasum enne kulumit | −553 148 € | −94 547 € | 409 064 € | 2 294 439 € | 288 432 € | −405 292 € | 488 931 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 09.10.2025 | 11.10.2024 | 11.08.2023 | 12.09.2022 | 12.10.2021 | 14.07.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | −17,8 % | 18,4 % | 26,7 % | 5,9 % | 33,3 % | 39,3 % | 42,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −21,3 % | −2,4 % | 7,0 % | 32,3 % | 4,0 % | −15,9 % | 5,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 28 490 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.