Registrikaart · Äriregistri kanne 10391786
Velmard OÜ
- Registrikood10391786
- Asutatud1998 (28 a)
- Töötajaid 202527
- Müügitulu 2025913 104 €
- KMKR numberEE100238646
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Velmard OÜ
- Registrikood
- 10391786
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.02.1998
- KMKR number
- EE100238646
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Tondi tn 17a
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 83 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 28 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 27 töötajat viimases aruandes | +20 | |
| Müügitulu | 913 104 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 978 601 € → 913 104 € | -2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726556221
- Telefon+3726556220
- Veebilehtvelmard.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 14291 | Peakatete valmistamine, k.a karusnahast | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Peakatete valmistamine, k.a karusnahast teenis ettevõte 2025. aastal 913 104 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Peakatete valmistamine, k.a karusnahast EMTAK 2025 | 913 104 € |
| 2024 | Peakatete valmistamine, k.a karusnahast EMTAK 2025 | 978 601 € |
| 2023 | Peakatete valmistamine, k.a karusnahast EMTAK 2008 | 752 212 € |
| 2022 | Peakatete valmistamine, k.a karusnahast EMTAK 2008 | 1 001 228 € |
| 2021 | Peakatete valmistamine, k.a karusnahast EMTAK 2008 | 857 641 € |
| 2020 | Peakatete valmistamine, k.a karusnahast EMTAK 2008 | 1 028 226 € |
| 2019 | Peakatete valmistamine, k.a karusnahast EMTAK 2008 | 878 410 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 27 |
| 2024 | 29 |
| 2023 | 31 |
| 2022 | 32 |
| 2021 | 35 |
| 2020 | 34 |
| 2019 | 31 |
| 2018 | 30 |
| 2017 | 31 |
| 2016 | 32 |
| 2015 | 32 |
| 2014 | 34 |
| 2013 | 41 |
| 2012 | 35 |
| 2011 | 35 |
| 2010 | 33 |
| 2009 | 33 |
| 2008 | 40 |
| 2007 | 45 |
| 2006 | 45 |
| 2005 | 49 |
| 2004 | 60 |
| 2003 | 65 |
| 2002 | 67 |
| 2001 | 68 |
| 2000 | 65 |
| 1999 | 65 |
| 1998 | 65 |
| 1997 | 65 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 913 104 € | 978 601 € | 752 212 € | 1 001 228 € | 857 641 € | 1 028 226 € | 878 410 € |
| Ärikasum enne makse | 55 214 € | 62 429 € | 7865 € | 149 651 € | 76 102 € | 236 821 € | 133 101 € |
| Aruandeaasta kasum | 55 214 € | 58 934 € | −16 841 € | 153 882 € | 43 298 € | 205 654 € | 132 775 € |
| Tööjõukulud | 557 041 € | 614 179 € | 526 171 € | 582 926 € | 503 792 € | 510 140 € | 476 900 € |
| Varad kokku | 420 853 € | 377 629 € | 397 004 € | 506 920 € | 473 540 € | 510 846 € | 346 684 € |
| sh käibevarad | 403 948 € | 355 587 € | 369 377 € | 474 758 € | 442 614 € | 498 696 € | 336 177 € |
| sh raha | 142 375 € | 86 482 € | 69 683 € | 231 386 € | 168 373 € | 272 902 € | 74 665 € |
| Omakapital | 310 225 € | 255 011 € | 196 077 € | 362 918 € | 209 036 € | 325 738 € | 280 084 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 25 600 € | 25 600 € | — | — | — | — | — |
| Lühiajalised kohustised | 110 628 € | 122 618 € | 200 927 € | 144 002 € | 264 504 € | 185 108 € | 66 600 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 27 | 29 | 31 | 32 | 35 | 34 | 31 |
| Omakapitali osakaal varadest | 73,7 % | 67,5 % | 49,4 % | 71,6 % | 44,1 % | 63,8 % | 80,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 6,0 % | 6,0 % | −2,2 % | 15,4 % | 5,0 % | 20,0 % | 15,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.