Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10405399

Osaühing Krylvi

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10405399
  • Asutatud1998 (28 a)
  • Töötajaid 20256
  • Müügitulu 2025317 005 €
  • KMKR numberEE100442636

Usaldusväärsuse indeks

68/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
1998200320082013201820232026Asutatud 11.03.1998Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 11.03.1998 1998, Esimene aruanne 2003, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing Krylvi
Registrikood
10405399
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
11.03.1998
KMKR number
EE100442636
Osa- või aktsiakapital
2607 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Raasiku vald, Aruküla alevik, Piiri tn 12b
Aadress kehtib alates
07.11.2017

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Ivar Vilberg100 % · 2607 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Ivar VilbergJuhatuse liige14.02.2001

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Ivar Vilbergotsene osalus08.12.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg28 aastat registris+25
Töötajate arv6 töötajat viimases aruandes+6
Müügitulu317 005 €+18,7
Müügitulu muutus341 979 € → 317 005 €-2,2
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
56111Restoranide ja kohvikute tegevusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €85 tuh €171 tuh €256 tuh €342 tuh €20192020202120222023341 979 €2024317 005 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Restoranide ja kohvikute tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 317 005 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 2025317 005 €
2024Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 2025341 979 €
2023Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008334 572 €
2022Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008306 885 €
2021Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008261 070 €
2020Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008255 041 €
2019Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008320 230 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Tegevusload ja majandustegevusteated

Majandustegevuse register
TegevusalaLiikStaatusKehtiv alates
Toitlustamine KaubandusMajandustegevusteadeKehtiv29.06.2007

Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.

Müügitulu riikide kaupa (2025)

Majandusaasta aruanded

Kogu 317 005 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.

RiikMüügitulu
Eesti317 005 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
03581020031020042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202462025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20256
20246
20236
20227
20215
20206
20196
20188
20177
20167
20156
20145
20134
20124
20114
20104
20090
20084
20078
20068
20058
200410
20035

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu317 005 €341 979 €334 572 €306 885 €261 070 €255 041 €320 230 €
Ärikasum4080 €24 869 €7927 €24 353 €17 893 €13 700 €41 982 €
Kasum enne tulumaksustamist3063 €23 701 €7055 €23 680 €17 220 €13 030 €41 558 €
Aruandeaasta kasum3063 €23 701 €7055 €23 680 €17 220 €13 030 €41 558 €
Tööjõukulud97 252 €93 251 €77 060 €71 069 €61 130 €72 176 €68 621 €
Põhivarade kulum981 €966 €2748 €3811 €3978 €4530 €5238 €
Varad kokku232 032 €225 499 €201 139 €189 028 €158 441 €141 464 €128 667 €
sh käibevarad162 280 €154 766 €131 481 €121 371 €89 253 €70 728 €53 401 €
sh põhivarad69 752 €70 733 €69 658 €67 657 €69 188 €70 736 €75 266 €
sh raha16,00 €45,00 €988 €16 253 €17 611 €2691 €9857 €
Omakapital202 899 €199 836 €176 135 €169 080 €145 400 €128 180 €115 148 €
sh osa- või aktsiakapital2607 €2607 €2607 €2607 €2607 €2607 €2607 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum197 229 €173 528 €166 473 €142 793 €125 573 €112 543 €70 983 €
Lühiajalised kohustised29 133 €25 663 €25 004 €19 948 €13 041 €13 284 €13 519 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)6667566
Ärikasum enne kulumit5061 €25 835 €10 675 €28 164 €21 871 €18 230 €47 220 €
Aruanne esitatud30.06.202621.03.202526.06.202419.06.202330.06.202226.06.202117.03.2020
Omakapitali osakaal varadest87,4 %88,6 %87,6 %89,4 %91,8 %90,6 %89,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust1,0 %6,9 %2,1 %7,7 %6,6 %5,1 %13,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang