Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10407814

osaühing Kohila Maja

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10407814
  • Asutatud1998 (28 a)
  • Töötajaid 20257
  • Müügitulu 20251 306 411 €
  • KMKR numberEE100474345

Usaldusväärsuse indeks

72/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
1998200320082013201820232026Asutatud 12.03.1998Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 12.03.1998 1998, Esimene aruanne 1997, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
osaühing Kohila Maja
Registrikood
10407814
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
12.03.1998
KMKR number
EE100474345
Aadress
Rapla maakond, Kohila vald, Kohila alev, Kuusiku tn 15

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 72 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg28 aastat registris+25
Töötajate arv7 töötajat viimases aruandes+7
Müügitulu1 306 411 €+20
Müügitulu muutus1 323 064 € → 1 306 411 €-0,4
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €331 tuh €662 tuh €992 tuh €1,3 mln €201920202021202220231 323 064 €20241 306 411 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Kanalisatsioon ja heitveekäitlus teenis ettevõte 2025. aastal 838 711 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Kanalisatsioon ja heitveekäitlus EMTAK 2025838 711 €
2025Veekogumine, -töötlus ja -varustus EMTAK 2025414 219 €
2025Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 202547 442 €
2025Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 20256039 €
2024Kanalisatsioon ja heitveekäitlus EMTAK 2025786 145 €
2024Veekogumine, -töötlus ja -varustus EMTAK 2025410 801 €
2024Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2025125 492 €
2024Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 2025626 €
2023Kanalisatsioon ja heitveekäitlus EMTAK 2008565 770 €
2023Veekogumine, -töötlus ja -varustus EMTAK 2008335 423 €
2023Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 200883 727 €
2023Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 20081285 €
2022Kanalisatsioon ja heitveekäitlus EMTAK 2008486 575 €
2022Veekogumine, -töötlus ja -varustus EMTAK 2008279 822 €
2022Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2008124 422 €
2022Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 20088650 €
2021Kanalisatsioon ja heitveekäitlus EMTAK 2008398 999 €
2021Veekogumine, -töötlus ja -varustus EMTAK 2008239 762 €
2021Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2008102 090 €
2021Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 20089518 €
2020Kanalisatsioon ja heitveekäitlus EMTAK 2008423 910 €
2020Veekogumine, -töötlus ja -varustus EMTAK 2008207 866 €
2020Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2008123 825 €
2020Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 20088838 €
2019Kanalisatsioon ja heitveekäitlus EMTAK 2008387 073 €
2019Vee-, gaasi- ja kanalisatsioonitrasside ehitus EMTAK 2008181 736 €
2019Veekogumine, -töötlus ja -varustus EMTAK 200894 372 €
2019Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 20086428 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
06121723199719981999232000ei kajastu200120022003200420052006200720082009ei kajastu20102011201220132014201520162017201820192020202120222023202472025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20257
20247
20237
20227
20218
20208
20199
201810
201710
201611
201511
201411
201312
201214
201114
200916
200815
200713
200614
200515
200419
200318
200216
200023
199917
199818
199720

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu1 306 411 €1 323 064 €986 205 €899 469 €750 369 €764 439 €669 609 €
Ärikasum enne makse−841 949 €−831 695 €−1 108 960 €1 912 171 €9 729 614 €6 238 567 €1 080 680 €
Aruandeaasta kasum−841 949 €−831 695 €−1 108 960 €1 912 171 €9 729 614 €6 238 567 €1 080 680 €
Tööjõukulud309 523 €287 847 €289 667 €286 500 €262 934 €263 479 €238 205 €
Varad kokku33 455 958 €34 491 700 €35 605 048 €36 208 590 €35 377 246 €23 592 657 €15 129 290 €
sh käibevarad1 145 437 €563 827 €454 760 €409 157 €1 264 963 €1 820 577 €965 669 €
sh raha995 508 €392 806 €280 578 €277 160 €726 829 €680 807 €480 209 €
Omakapital31 343 731 €32 185 680 €33 017 375 €33 963 335 €31 591 164 €20 216 550 €13 851 983 €
sh osa- või aktsiakapital4 704 752 €4 704 752 €4 704 752 €4 541 752 €4 081 752 €2 436 752 €2 310 752 €
Lühiajalised kohustised460 800 €396 262 €419 026 €224 267 €1 696 756 €1 623 442 €606 304 €
Pikaajalised kohustised1 651 427 €1 909 758 €2 168 647 €2 020 988 €2 089 326 €1 752 665 €671 003 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)7777889
Omakapitali osakaal varadest93,7 %93,3 %92,7 %93,8 %89,3 %85,7 %91,6 %
Puhaskasumi määr müügitulust−64,4 %−62,9 %−112,4 %212,6 %1296,6 %816,1 %161,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang